Skocz do zawartości
roofy_1

Brak nawiewu na nogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

niestety zima zbliża się nieuchronnie i dzisiaj zacząłem ostrzej grzać w kabinie i niestety okazało się że nawiew na nogi niestety nie działa; co powinienem zrobić?? będę wdzięczny za wszelkie uwagi i wasze opinie i wskazówki jak i co naprawić

 

Pozdr,

 

zapomniałem jeszcze napisać mam termotronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roofy_1, hmmm jest kilka opcji ale bez rozbierania deski sie nie obejdzie. Jesli to termotronic (czyli na linki) trzeba sprawdzic czy linka zminia polozenie klapki sterujacej ktoredy powietrze leci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź

 

a masz może jakąś instrukcję rozbierania deski? próbowałem w weekend ją rozebrać ale skończyła się tylko na odkręceniu śrubek nie mogłem tego ustrojstwa wyjąć (nie chciałem nic pourywać) nie mogę ani wepchnąć do środka ani wyjąć na zewnątrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roofy_1, trzeba wymontowac wszystko... najlepiej zobacz na etce. Bedziesz wiedzial co wyciagac ale jest z tym troche roboty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki myślałem że może mnie to ominie :kwasny:

ale chyba nie bardzo; dobra zabieram się do rozbierania w przyszły weekend i jak będzie zrobione to opiszę ew może nawet porobię zdjęcia

 

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kda

Miałem niedawno podobny problem tylko że mi nie działał nadmuch na szyby. Okazało sie że miałem połamane zamocowanie linki w panelu z pokrętłami. Jeżeli będziesz miał podobną usterkę to nie obejdzie sie bez wyciągnięcia modułu z pokrętłami. Przy wyciąganiu modułu musisz uważać żeby nie połamać pozostałych zamocowań linek. Mi udało sie jakoś pokleić połamane plastiki, ale jeśli nie dasz rady czeka cię wymiana całego modułu z pokrętłami. powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zb.gniew

Nie pomogę ale rozweselę . Jak mi klimatronik padł to przejechałem 1000 bez grzania .usterką był bezpiecznik a po tej przygodzie kalesony zdejmę dopiero w lipcu. jakie masz grzanie napisz coś więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja coś podopowiem :)

tu masz link w którym jest opisane jak rozebrać deskę ;) (link co prawda z innego forum ale chyba nikt się specjalnie nie obrazi :P )

http://vwgolf.pl/index.php?id=wymiananagrzewnicy

i przy okazji jak wymienić nagrzewnicę ale to już mniej ważne

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli będziesz miał podobną usterkę to nie obejdzie sie bez wyciągnięcia modułu z pokrętłami. Przy wyciąganiu modułu musisz uważać żeby nie połamać pozostałych zamocowań linek.

 

no właśnie w tym problem bo ja nie mogę wyjąć tego modułu próbowałem go skręcić, nie da rady; próbowałem go wepchnąć też nie mogę; widziałem na forum jak wygląda sprawa wymiany nagrzewnicy tragedia mam nadzieję że aż tak to nie będzie

 

Jak mi klimatronik padł to przejechałem 1000 bez grzania .usterką był bezpiecznik a po tej przygodzie kalesony zdejmę dopiero w lipcu

 

ja tam nie narzekam na razie ale żona mi płacze że ma zimne stópki ;)

 

jakie masz grzanie napisz coś więcej

 

No właśnie grzanie mam dobre tylko jak ustawię w pozycji na nogi to zamiast ciepłego leci zimne powietrze

 

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności