Skocz do zawartości
Gość Kazio_pkw

[ elektryka/elektronika] Rozrusznik czy stacyjka?? B4 1z

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kazio_pkw

Mam następujący problem : Po przekręceniu kluczyka w stacyjce kontrolki przygasają , skacze wskazówka obrotomierza, rozrusznik lekko" zamuli" i cisza. Sytuacja jest tym dziwniejsza, ze cały rozrusznik był regenerowany w sierpniu tego roku. Czy może jest to wina stacyjki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin-Gora

Ja miałem cos takiego gdy akumulator padał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

pozycz od kogos pradu i wtedy bedziesz mial jasna sytuacje, ale raczej obstawiam

za akumlatotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, pada aku lub przewody zaśniedziałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marw007

Sprawdź masę na silniku jeśli to nie ona to najpewniej akuś. Ja miałem to samo i po wymianie akumulatora wszystko gra jak w zegarku (szwajcarskim oczywiście) :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazio_pkw

Udało mi się go uruchomić z kabli. Sprawdziłem ładowanie, daje 14,3 V. Podjechałem do sklepu z aku sprawdzili parametry magicznym ustrojstwem i wyszło, że baterie mam w porządku. W ciągu dnia odpalał już bez problemów. Kupiłem nowe świece żarowe, bo coś mi się ubzdurzyło, że może któraś z nich kradnie prąd ( jest to wogóle możliwe :?: ) W każdym bądź razie świec nie ruszałem przez dwa lata , a wcześniej u helmutów też nie wiadomo kiedy były zmieniane :kwasny: Więc profilaktycznie wole je teraz wymienić póki jest w miare ciepło.

Zobaczymy jak jutro rano będzie odpalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest podobnie .... kupiłem nowy akumulator 74ah i nie zabardzo chce krecic a czasem to nawet wogóle.... :(( czy rozrusznik padł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności