Skocz do zawartości
Gość okony

Ukradli mi passata:(

Rekomendowane odpowiedzi

krys_kl ma rację taki ochroniarz nie będzie za 1000-1500zł dupy narażał tak jak nikt z nas :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies pol roku temu we Wrocławiu pod Politechniką. Idę sobie chodnikiem i widzę ze ogladają kolegi A6, podchodzę a oni łamak do zamka wkłądają. Godzina 13.00, kupa ludzi dookola. Jeden koles taki jak ja, drugi mial ponad 2 metry, ale wyskoczylem do nich. Uciekli, bo ludzie zaczeli sie patrzec. Najwazniejsze zeby halasu narobic, takim sposobem auto ocalało. Nie wiem, moze dostalbym pala w łeb, ale nie dostałem. Kumpel mi nawet dzięki nie powiedział..... :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawet ci nie podziękował, to ja bym go juz kumplem nie nazywał :kijemgo:

Znajomemu "na oczach" w środku dnia, chcieli audicę zwinać. Troche sie zdziwili, jak do nich "wystartował", bo ich przyuwazył :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

okony, szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem po co załozyłes ten temat. Chcesz się pochwalić, że jesteś "poukładany na mieście" :?:

Zamiast płacić złodziejom powinieneś rządać odszkodowania od firmy ochroniarskiej....

 

p.s.

 

zlodziej tez czlowiek z czegos zyc musi

 

to dopiero puenta.....n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ktos napisal nie jestes poukladany na miescie to zapomnij ze ktos do Was zadzwoni i odda auto...

 

nie to miałem na myśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość okony

Zle mnie zrozumiales , po prostu przytoczylem tekst , ktory ktos napisal juz wczesniej...

no i jeszcze jedno, ja napisalem tak :

 

zlodziej tez czlowiek z czegos zyc musi :D

 

a nie tak:

 

zlodziej tez czlowiek z czegos zyc musi

 

a to chyba mala roznica , no chyba ze ktos nie zna sie na zartach...

 

2 lata procesowac sie z firma ochroniarska bez auta , na bank nie wygram i 40tys w plecy 2 lata nerwow , stresow itp... mila perspektywa...

okony, szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem po co załozyłes ten temat. Chcesz się pochwalić, że jesteś "poukładany na mieście" :?:

Zamiast płacić złodziejom powinieneś rządać odszkodowania od firmy ochroniarskiej....

 

p.s.

 

zlodziej tez czlowiek z czegos zyc musi

 

to dopiero puenta.....n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okony no sorx ale za to sie placi im te 10-20zł/doba zeby potem mieć z tego jakis zysk... oni jak by nie było biora odpowiedzialność za auto :/ A jak nie biora to pieprzyc ich nie stoi pod ich brama ;) bo wtedy juz lepiej wykupic AC :P Z drugiej strony tych co maja AC ponoć nie kradna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość okony
okony no sorx ale za to sie placi im te 10-20zł/doba zeby potem mieć z tego jakis zysk... oni jak by nie było biora odpowiedzialność za auto :/ A jak nie biora to pieprzyc ich nie stoi pod ich brama ;) bo wtedy juz lepiej wykupic AC :P Z drugiej strony tych co maja AC ponoć nie kradna :D

 

to nie jest parking strzezony tylko parking na tzw. zamnietym osiedlu wiec juz sam nie wiem...generalnie place za ochrone w czynszu ale nie sadze zeby odpowiadali za auta na parkingu czy w garazu podziemnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
okony no sorx ale za to sie placi im te 10-20zł/doba zeby potem mieć z tego jakis zysk... oni jak by nie było biora odpowiedzialność za auto :/ A jak nie biora to pieprzyc ich nie stoi pod ich brama ;) bo wtedy juz lepiej wykupic AC :P Z drugiej strony tych co maja AC ponoć nie kradna :D

 

to nie jest parking strzezony tylko parking na tzw. zamnietym osiedlu wiec juz sam nie wiem...generalnie place za ochrone w czynszu ale nie sadze zeby odpowiadali za auta na parkingu czy w garazu podziemnym...

 

no to za co płacisz te pieniądze :?: za świadomość, że jest ochrona :?: czy za to, że jest ochrona i nie podpier***ą Ci samochodu i nie wyczyszczą mieszkania :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie kogoś wynajmuje to ten ktoś bierze odpowiedzialność za to co robi ;) Tak samo jest/powinno być z ochrona :) Wkońcu za to im sie płaci żeby pilnowali, a jak nie dopilnują powinni za to beknąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich koledzy jestem w szoku przyjechał w ubiegły czwartek sąsiad z Niemiec mieszka tam na stałe Passatem B5 2003 r. mieszka bardzo blisko mnie i mu go ukradli z piątku na sobotę przecięli nożycami łańcuch od bramy i pasat znikł chłopaki to jest parę metrów od mojego domu żeby nic nie słyszeć przecież miał alarm syrena chyba z własnym zasilaniem tego nie wiem.Na trawie znaleziono tylko fragment zamka jak oni to zrobili lawetą nie mogli go zabrać bo nie ma miejsca.Dobrze że, gość posiada AC.To jest szok.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenia elektroniczne to wiesz jak rozpracowują. Każdy alarm w sklepie jest dawno rozpracowany przez złodziei. A wzięli, bo wiedzieli, że niemiec nie bedzie miał ukrytych wyłączników, tudzież innych pierdółek uprzykrzajacych innym amatorom własności, przejecie samochodu - proste :!: No i to sąsiadowi ukradli furę a nie tobie - wiec temat nie jest adekwatny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności