Skocz do zawartości
bobek_1987

Mrugające podświetlenie przycisków na drzwiach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem, jak odpalę silnik włacze światła po kilku sekundach zaczynają mrugać wszystkie przyciski na drzwiach, trochę jest to denerwujące, podłączałem Vaga pokazał mi się błąd o module komfortu tylko nie pamiętam dokładnie jaki musiał bym jeszcze raz podłączyć i sprawdzić. Moje pytanie brzmi czy moduł jest odpowiedzialny za to mruganie przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, ze raczej to wina H2O :cwaniak: Podnosiłeś tapicerke pod siedzeniem :?: Może tez być tak, ze do drzwi ci się leje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź gume która łączy drzwi z nadwoziem oraz stan przewodów.jezeli jest ok to wyjmij siedzenie i podnieś tapicerke tak jak pisal DANEK75.Być moze masz zawilgocony moduł komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś rozbierałem tapicerke pod siedzeniem, widziałem moduł i obudowa była troche zaparowana H2O!!! Co teraz mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miales juz kiedys zawilgocony modul komfortu to ZAJRZYJ do niego.jezeli sa jakies oznaki wilgoci to po pierwsze zdejmij pokrywe i WYSUSZ.znajdź miejsce przecieku. Mogą ta byc zatkane odpływy pod akumulatorem, nieszczelność uszczelki od linki maski,....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat, u mnie całe podświetlenie drzwi kierowcy zaczyna mrugać po podłączeniu dodatkowego oświetlenia na drzwiach ale tylko na odpalonym silniku. Na włączonym zapłonie jak i bez wszystko jest ok. Oświetlenie podłączyłem do zasilania diody w guziku do otwierania klapy. Po odpięciu oświetlenia wszystko wraca do normy. Czy jest jakieś inne bezpieczne miejsce do wpięcia się w instalacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności