Skocz do zawartości
Gość mezzoforte

Czy możliwe zeby namieszał elektryk?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mezzoforte

Witam wszystkich. Jestem posiadaczem B5 TDI PD 2000 r. Forum to kopalnia wiedzy i wszystkim za to dzięki wielkie. :ok:

Problem jest taki. Autko śmiga bez zastrzeżeń już ponad miesiąc .Nakręcilem jakieś 3 tys.

Spalanie w cyklu mieszanym 7,3/100 km. Z ciekawości wpiąłem vag i wyskoczyło tak:

17 965 - ja nic nie odczuwam

19 456 wszystko działa

1039 - tem. pokazuje ok żadnych wariacji

1314 - no po prostu nie wiem

czy możliwe ze przy instalowaniu alarmu cos namieszał elektryk przy wtykach na kompie. Nie chce niepotrzebnie pchał łapek w auko skoro sie nim świetnie jeździ.

Pozzdrawiam - Mezzoforte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisz sobie te błędy i wykasuj wszystko, potem sprawdź ponownie, Być może błędy pozostały po przebytych awariach a nie zostały wykasowane z pamięci.

01314-Komunikacja magistrali danych BUS (niewłaściwy odbiór danych z magistrali) - to może wskazywać na grzebanko przy montażu alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mezzoforte

01314-Komunikacja magistrali danych BUS (niewłaściwy odbiór danych z magistrali) - czy ten błąd jest jakoś mocno straszliwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mezzoforte

Nieśmiało pytam jak wyżej. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogło to byc spowodowane na przykład zanikiem napiecia - czyli odłączenie AKU. Jeśli po wykasowaniu blędów, ten się znowu pojawi, to dopiero wtedy trzeba zacząć się trochę martwić :evil:

 

No i nie pisz posta pod postem, tylko wyedytuj poprzedniego, wprowadź zmiany i będzie :ok: Teraz to już nie próbuj, bo tego drugiego nie skasujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności