Skocz do zawartości
Gość baster25

[ elektryka/elektronika] Tablica bezpieczników i przekaźnikó

Rekomendowane odpowiedzi

Gość baster25

witam wszystkich posiadaczy passat'ów :)

Super forum - bardzo pomocne!

 

Mój problem:

 

Poniewaz notorycznie zapominam o wyłączeniu świateł wychodząc z samochodu postanowiłem pomyślec o jakims sygnale - brzęczku.

Trafiłem na infoormacje, że w B3 (tych lepiej wyposazonych) jest takie cos - przekąźnik nr 36 montowany w tablicy przekaźników w pozycji 9.

 

Kupiłem taki przekaźnik i bardzo się rozczarowałem jak się okazało, że moje autko (golas od nowości) nei ma odpowiedniej instalacji elektrycznej.

 

Właściwie nei ma problemu zeby owy przekażnik podłączyć jakoś na "krótko" ale nei lubie takich rozwiązań. postanowiłem zadać sobie troche trudu i doprowadzić odpowiednie przewody do skrzynki z bezpiecznikami i przekaźnikami.

nie mogę jednak znaleźć schematu na którym było by pokazane które piny w tylnej części tablicy odpowiadaja stykom w jej frontowej części.

 

jeśli mógłby mi ktoś jakos pomóc.... bardzo prosze...

 

Boję sie rozpinać to wszystko i samemu dochodzić to tego co i jak. To stary samochód wszystko dosyć zmęczone jak zaczne tam grzebać to jeszcze sie te kable pokrusza:)

 

Pozdrawiam i dziekuje za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przyda Ci się plik który załączam. Jest co prawda do modeli 90-91 ale może cosik z tego wywnioskujesz. POZDRAWIAM i miłej lektury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie widzę żadnego załącznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem jak go dodać:(

ale zainteresowane osoby pisać na GG 3598046-bardzo często niewidoczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności