Skocz do zawartości
Gość kojot

jaki typ i numery filtru paliwa ???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kojot

To jeszcze raz ja, zabieram sie do wymiany filtra paliwa w pasku 115 km /85 kw jaki powinien byc filtr ale tylko Boscha prosze o jakies namiary, autko jest na pompowtryskach ..

pozdrawiam i Wesolych Swiat take dla adminow ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ziomal numerek filtra Bosch-1 457 434 329

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Pewnie jest tak ben wkrecany co wchodzi doń chyba z 4 rurki i i ma taki dysk nakręcany na górę. Fujjj nie lubię tego typu filrów. Wolę już te nowsze modele z 2 rurkami i wtyczką.

 

Najlepiej jest stosować tylko KNECHT-y czyli orginały VW

 

Stary model i taki zapewne masz u siebie ( Referencja BOSCH-a 1 457 434 329 )

 

3001.jpg

 

 

 

A to jest nowszy model ( Referencja BOSCH-a 0 450 906 374 )

 

3618.jpg

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojot

wlasnie...ja mam o numerach 1 457 434 329 boscha oczywiscie ale wyglada tak jak ten drugi ...na fotce ...dodam ze mam popowtryski ...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Nie pomyliły Ci się przypadkiem nakręcane na ten pierwszy filtr wężyki z takim dyskiem?

Po po zamontowaniu filtry na pierwszy rzut oka wyglądają podobnie lecz konstrukcyjnie różnią się :)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojot

Nic mi sie jeszcze niepomylilo bo ja tego nie bede robil, mam tylko kupic filtr ...bo podobno trudno jest odpowietrzyc pozniej caly uklad, wiec sie tym nie zajme pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam temat panowie

 

pytanie: kupilem filtr podobny jak na zdjeciu pierwszym tylko dluzszy jest

 

jak patrze na to co mam pod maska to widze tam jakby ten drugi filtr (chodzi o sama gore)

 

sciaga sie ten dekiel z gory filtra co mam pod maska i montuje do tego co kupilem? gdzies na forum bylo to opisane ale nie umiem teraz znalesc... sprzedawca zapewnial mnie ze to na 100% ten filtr a ja tu wyczytalem ze sa wlasnie 2 rodzaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprzedawca zapewnial mnie ze to na 100% ten filtr a ja tu wyczytalem ze sa wlasnie 2 rodzaje

 

Wg katalogu Inter Cars do Marca 2000 roku jest filtr paliwa nakręcany. I w katalogu ETKA są te same dane czyli kupiłeś dobry filtr paliwa. :)

I jeszcze screen z ETK-i.

filtr paliwa AFN.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kermitbull

witam maM pytanie o nr katalogowy (wg etki) ściągacza który ściąga uchwyt w którym jest filtr paliwa (zgubili mi przy wymianie świecy i teraz filtr jest luźny) chyba ZAŁOŻE nowy post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam maM pytanie o nr katalogowy (wg etki) ściągacza który ściąga uchwyt w którym jest filtr paliwa (zgubili mi przy wymianie świecy i teraz filtr jest luźny) chyba ZAŁOŻE nowy post.

 

8D0 127 224D - uchwyt filtra paliwa.Cena ok. 160 zł.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności