Skocz do zawartości
Gość thomass15

[ skrzynia] Trzeszczy !!! Pilnie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość thomass15

Ledwo co moge wrzucic bieg muse siłowac sie z lewarkiem.

Jak chce wrzucis to strasznie trzeszczy i stawia opór no i sprzegło musze wiskac na hama bo inaczej nie da rady.

Sprzegło łapie praktycznie od razu jak sie troszke popusci (przedtem tak nie było)

 

P.S

 

Jutro jade wymienic poduszki pod sielnikiem i pod skrzynia bo strasznie buda trzesie przy ruszaniu czy to moze byc to ze poduszka pod skrzynia jest wyrobiona ???

 

No i czy to moze byc cos ze sprzegłem bo to by było tragicznie bo nie mam kasy na nowe a auto jest mi potrzebne dziennie robie ok 300 km dzień bez auta to tragedia...

 

Licze na szybką pomoc !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien jaki rodzaj sprzęgła jest zastosowany w B4 z diesel'em, ale jesli jest hydrauliczne, to zacznij od sprawdzenia poziomu płynu hamulcowego, ewentualnie spróbuj kilkakrotnie wcisnąć pedał sprzęgła przed włozeniem biegu. Jeśli jest mechaniczne to mogła wyciągnąć się linka lub (co bardziej prawdopodobne ze względu na nagły charakter zdażenia) peknięcie łapki wysprzęglika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomala

Miałem podobnie, kupiłem kompletne sprzęgło i okazało się że padł docisk i łożysko (tarcza mi została).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thomass15

No masz racje poszło sprzegło

A ile kosztował cały komplet i jakie kupiłes???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sachs lub valeo komplet u mnie za 385 zl plus wysylka chcesz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thomass15

zobacze ile by kosztowało w sklepie bo nie mam za bardzo kasy i nie wie ile bedize mnie robota kosztowała a ostatnio wymieniłem juz klocki tarcze tulejki z tyłu i wszystkie poduszki pod sielnikiem dzis posypało sie sprzegło , w kolektorze sie zrobiła dziura ale mam nadziej ze sie da zespawac i rozrusznik zacza zaciagac.

 

nic tylko sie załamać !!! :|:|:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thomass15 u mnie masz 15% rabatu :) jesli cos to priv ewentualnie napisz mi na priv jaka cene dostaniesz w sklepie zobacze czy moge zejsc z ceny :) ale wydaje mi sie ze jest atrakcyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thomass15

Kupiłem w sklepie cały komplat za 295 zł firmy LUK to chyba dobra cena ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności