Skocz do zawartości
Gość Kisila

Poduszka kierowcy w B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

to gwint na zbliżeniu widać dobrze zwoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz moze jak sie do tego zabrac.wystarczy moze polke odkrecis i bedzie widac sruby??Jak mozesz cos dodac to prosze.

dzieki za pomoc i punkcik juz poszedl;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ściągniesz plastik z boku to powinieneś widzieć nakrętki na 10 lub 13 klucz i możesz tamtędy lub po zdjęciu schowka lepsze masz dojście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. niedawno kupilem golfika z 2000r, i zaczolem go ogladac pod kontem bezwypadkowosci. stwierdzilem ze wszystko w nim jest ok pasy chodza jak trzeba bo auto ma tylko 130 tys przebiegu ale martwi mnie kierownica a dokladniej mowiac AIRBAG. moze dziwnie to zabrzmi ale tworzywo z ktorego zostal zrobiony powiedzmy (przycisk klaksonu) jest inny niz w moim drugim aucie ktorym jest passat z 2002r. w golfie ten przycisk klaksonu jest wykonany z miekkiego materialu, wydaje sie ze z cienszego plastiku i martwi mnie fakt ze ktorys z airbagow moze byc lub jest zamiennikiem, ale nie jestem pewien do konca czy faktycznie tak jest, dlatego pytam sie na forum. mam nadzieje ze dosyc wyraznie sie okreslilem. szukalem troche w internecie cos na temat AIRBAG-ow i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytania. z gory dziekuje za odpowiedz

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów. Sorry że grzeje kotleta ale mam problem z moim cudeńkiem. Otóż wczoraj sama od siebie wystrzeliła mi poduszka fotela pasażera, huku i dymu co nie miara (nikomu nie życzę). No i teraz pasuje to jakoś naprawić, tylko nie wiem z jakiej strony to ugryźć. Z tego co wyczytałem to muszę kupić poduszkę i komputer sterujący tym ustrojstwem. Czy wszystko musi być z tymi samymi nr. Czy jak wymienię jedną poduszkę i komputer to będzie ok? Bo znalazłem na alledrogo 2 poduszki fotela pasażera i kierowcy plus komp. za 50zł i czy musiał bym wymienić wtedy dobrą poduszke kierowcy??? *******.... i dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności