Skocz do zawartości
Dodi79

Coś trzeszczy,piszczy...prawy tył...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość altima

witam

 

u mnie jest podobnie - każda przeszkoda wywołuje taki dźwięk. Pojechałem do mechaniora, wstawił auto na podnośnik i wyszło na to, że to sprężyna lub mocowanie sprężyny. Auto przeszło całą ścieżkę diagnostyczną - dźwięk ten nie ma wpływu na pracę zawieszenia - chwilowo słucham głośniej muzyki ;)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!Ja tez mam ten sam problem co Dodi79 tylko w mojej sytuacji skrzypi po lewej stronie.Podczas postoju nic nie piszczy ale jak rusze zaczyna sie koncert!Piszczy takze przy sciagnietym boczku (combi) jak i przy wyciagnietych fotelach:(Pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!Ja tez mam ten sam problem co Dodi79 tylko w mojej sytuacji skrzypi po lewej stronie.Podczas postoju nic nie piszczy ale jak rusze zaczyna sie koncert!Piszczy takze przy sciagnietym boczku (combi) jak i przy wyciagnietych fotelach:(Pomocy!!!

 

Tarcze,klocki sprawdzałeś?Może są przytarte,lub jakiś opiłek jest pomiędzy nimi.Jeszcze jest możliwość że tłoczek jest zapieczony i cały czas ociera.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!Ja tez mam ten sam problem co Dodi79 tylko w mojej sytuacji skrzypi po lewej stronie.Podczas postoju nic nie piszczy ale jak rusze zaczyna sie koncert!Piszczy takze przy sciagnietym boczku (combi) jak i przy wyciagnietych fotelachPomocy!!!

 

kolego to jest guma w gornym mocowaniu amora... pomaga nasmarowanie ale nie na długo , trzeba wymienic to aluminiowe mocowanie z gory i bedzie git...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze ze nie piszczy gdy skrecam w lewo:)to chyba bedzie ta guma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze nie piszczy gdy skrecam w lewo:)to chyba bedzie ta guma...
najprawdopodobniej ta guma lub tuleja metalowo gumowa wachacza nie dowiesz sie jak nie sprawdzisz auto do gory breszka i sprawdzaj luzy a potem kupuj czesci jak zobaczysz popenkana gume wyczujesz luzy to wymieniaj tylko pamietaj wszystko poskrecac na postawionym aucie na kolach tz poskrecaj luzno potem postaw na kola i wejdz pod niego i dokkrec wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiazal sie sam:)nic nie robilem a przestalo piszczec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jeździłeś ostatnio w czasie deszczu? Bo za parę dni - objaw zapewne powróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem w czasie deszczu i wszystko ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności