Skocz do zawartości
Gość KAROL

Megaproblem!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KAROL

Witam,

W sobote podczas przejażdzki z przyczepką - zrobiła sie choinka. nastepstwem tego jest paląca sie na stale kontrolka abs i esp oraz mrugająca lampka swiec żarowych a także napis "MOTORSTORG. WERKSTATT!".

Inne zauważone anomalie to nie działający tempomat oraz najgorsze brak swiateł stopu (dzis do pracy pociągniem, a auto w garażu).

Błedy z Vaga:

 

17087- Brake Switch B Circuit Malfunktion; P0703;

35-00- intermittent

 

16955- Brake Switch (F) : Implausible Signal; P0571;

35-00

 

18258 - Sherevare Version - to Decode all DTCs; P1850; 35-10 Please Register/Active -

nie zarejestrowany VAG - brak pełnej wersji

 

00526- Brake light switch F

27-00 Implausible Signal

 

18036-Sherevare Version nie zarejestrowany VAG - brak pełnej wersji

P1628; 35-10

 

01200-Sherevare Version nie zarejestrowany VAG - brak pełnej wersji

 

wszystkie błedy dało sie skasowac oprócz jednego- 16955- Brake Switch (F) : Implausible Signal; P0571; 35-00

 

ale nadal nie ma stopu i tempomatu oraz swiecą kontrolki o których pisałem później.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brake light switch F

Musiałeś zrobić jakieś spore zwarcie przez wadliwą instalację przyczepy??? a wszystko się zaczęło smażyć przez załączenie obwodu - czyli naciśnięcie STOP.

 

Nad pedałem hamulca jest włącznik świateł stop (switch F) (jasny wkręcany) - wymień go - prawdopodobnie jest przypalony lub się zespawał na wskutek zwarcia z instalacji przyczepy. Sprawdź również bezpieczniki/styczniki czy wszystkie są OK. Zobaczymy co dalej wyjdzie, no i oczywiście VAGa też musisz sobie zazielenić

 

img7767qu0.th.jpg img7922hs2.th.jpg img7981xf3.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROL

Dzięki Marku za szybką odpowiedz.

Jadąc po pedale hamulca znalazłem tylko czarny włacznik o takich oznaczeniach:

numr VAG 3B0 945 511A

data produkcji 10.05.03

 

Gdy go wyjałem i włozyłem ponownie stopu cały czas swiecą a znikła kontrolka na desce rzdzielczej od skrzyni automatycznej-ta kontrolka która gdy naciskam na hamulec to gasnie na skrzyni i na desce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być czarny (automat) - nie podałeś w profilu jakie masz autko a to bardzo się przydaję bo wtedy wiadomo co jest zamontowane.

 

stopy cały czas swiecą

Trzeba go podmienić na sprawny bo zwiera obwód dlatego stopy świecą - potem skasować błędy, możliwe że moduł od skrzyni dostaje informację o naciśniętym pedale hamulca stąd jego głupie zachowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROL

Auto zroobione. Poszedł przekaźnik o symbolu 370 na sciance czołowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności