Skocz do zawartości
katazipen

Jak zamontować Halogeny do B5 przed LIFTEM????

Rekomendowane odpowiedzi

Byly halogeny w zderzaku do b5... Dostepne jedynie w wolnossacych silnikach benzynowych. w tdi i turbo jest ten problem ze przez maskownice leci powietrze na intercooler i nie mozna zaslonic maskownicy.

 

http://www.passat3b.de/galerie2/galerie2.php?user_id=6837

 

tutaj jest ladny patent, wlozone LED lampy od audi s6 i wyglada to abrdzo przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Byly halogeny w zderzaku do b5... Dostepne jedynie w wolnossacych silnikach benzynowych. w tdi i turbo jest ten problem ze przez maskownice leci powietrze na intercooler i nie mozna zaslonic maskownicy.

Nie mam pojecia skad wytrzasnales taka teorie :rotfl: W 3BG tez sa diesle, tez jest intercooler i halusy jakos VW zamontowalo :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

worthersee, no troche :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krawcol ale nie wiem czy zauwazyles ze 3bg ma troche inny zderzak i przod niz 3b ? 2ga sprawa jest dlugosc halogenu i umiejscowienie intercoolera. Moze Tobie uda sie to wpasowac, ale osobiscie nie widzialem zadnego tdi 3b z oryginalnymi halogenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Krawcol ale nie wiem czy zauwazyles ze 3bg ma troche inny zderzak i przod niz 3b ? 2ga sprawa jest dlugosc halogenu i umiejscowienie intercoolera. Moze Tobie uda sie to wpasowac, ale osobiscie nie widzialem zadnego tdi 3b z oryginalnymi halogenami.

A nie wiem, czy zauwazyles moje posty na pierwszej i drugiej stronie :P

Niegdzie nie wspomnialem o wciskaniu halusow z 3BG do 3B :evil: Pisalem tylko o dopasowaniu soczewek...

Takze prosze o dokladniejsza lekture tematu :P

A swoja droga widzialem 3B z oryginalnymi halusami-zobacz co napisalem na pierwszej stronie :P Sa w reflektorze glownym-ale nie o tym jest ten temat :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema kto mi powie od czego są te halogeny w tych paskach na zdjęciu. Z tego co szukałem nie mogłem znaleźć oryginalnych do przed lifta - od jakiego to modelu. Korzystając z okazji że przestawiłem ostatnio Golfa chciałbym sobie takie sprawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to są światła dzienne od hella :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam to są światła dzienne od hella :P

 

O a to u Ciebie to co to za lampy przy awatarze? To mi sie podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mi sie podoba
od fabii to lampki są :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od fabii to lampki są :D

 

I to tak wszystko niby pasuje czy trzeba dużo przerabiać?

 

Ja to myślałem o kratce z halogenem pd a4 2001-2004 ale nie wiem czy wejdzie i nie będzie głupio wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to tak wszystko niby pasuje czy trzeba dużo przerabiać?

 

Ja to myślałem o kratce z halogenem pd a4 2001-2004 ale nie wiem czy wejdzie i nie będzie głupio wyglądało

http://forum.vw-passat.pl/threads/9526-przednie-halogeny-do-b5(3b)/page25?highlight=halogeny%20fabi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to są od wersji z chin. tam tylko passek b5 przed liftem mial halogeny.

przegogluj troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podepnę się pod temat a mianowicie co jest potrzebne do montażu przeciwmgielnych w pasku B5, aktualnie mam tylko tylne, a chciałbym jeszcze wyposażyć autko w przednie, a więc na pewno same halogeny plus zaślepki z tym nie ma problemu multum na allegro, teraz dalej włącznik w kabinie będzie inny z tym też nie powinno być problemu i co dalej, nie wiem jak jest w pasku czy jest gotowa wiązka wystarczy plug&play czy trzeba dociągać kable, aha jeżeli to ma znaczenie mam ksenony w aucie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w B5 mam lampy H7+H4 wiec w nich sa orginalnie przeciwmgielne ale fakt ze slabo to swieci wogole wiec zamierzam i tak zmienic lampy

wlacza sie je wlacznikiem tym co swiatla tyle tylko ze raz pociagniecie do siebie wlacza halogeny przednie a 2 raz przednie z tylnymi

 

jesli masz inny wlacznik swiatel to musisz na taki wymienic chyba ze dodatkowy jakis sobie zrobisz na panelu srodkowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma z przodu kiedy wyciągam zapalają mi się przeciwmgielne z tyłu, zresztą na samym włączniku jest ikona że tylko tylne, chciałem dołożyć z przodu na allegro są włączniki na dwa z dostaniem nie ma problemu to co mnie nurtuje to czy w zderzaku są gotowe kostki do podpięcia przy atrapach, czy trzeba dociągać wiązke do zderzaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy trzeba dociągać wiązke do zderzaka?

przy kratkach nie ma chyba nikt wtyczek chyba ,że ma ori halo

ważne jest to na ile pinów masz wtyk od lampy 5 lub 4 pin

jak masz 5 5 pinów to podpinasz po jeden z pinów chyba brąz przewód ok. 70 cm przewodu i to wszystko

ale domniemywam ,że masz 4 piny w wiązce głownej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy kratkach nie ma chyba nikt wtyczek chyba ,że ma ori halo

mam przyzwyczajenia z hondy tam zazwyczaj były gotowe wiązki do wszystkiego, bez znaczenia na wyposażenie, jeżeli nie miałem halogenów wystarczyło kupić używki na allegro, kostki były już przy zaślepkach :)

 

jak masz 5 5 pinów to podpinasz po jeden z pinów chyba brąz przewód ok. 70 cm przewodu i to wszystko

ale domniemywam ,że masz 4 piny w wiązce głownej

 

chodzi o wiązkę, która wchodzi do xenonów tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności