Skocz do zawartości
Gość marewel

[B5] AEB Ile halasu przybedzie jak wytne srodkowy tlumik?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marewel

Dni srodkowego tlumika sa juz policzone,wpadlem wiec na pomysl zeby wyciac go i wstawic rure.Testowal ktos podobne modyfikacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość uki145

Witam! testowałem ,ale w innym aucie z silnikiem typu boxer,efekt był niesamowity . tutaj,przy zachowaniu reszty elementów seryjnego wydechu, bedzie na pewno duzo wiecej głosnego, niskiego dzwieku. nie pozostaje nic innego jak sprawdzic ,napisz prosze jaki bedzie efekt ,bo sam jestem ciekawy czy jest duza róznica w głosnosci w przypadku tego pojazdu .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze jezeli wytniesz srodkowy, moze byc problem szybszego wypalenia koncowego tlumika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Narazie szukam jakiejs firmy co mi wykona rure zamiast srodkowego tłumika,bo nie chce mi sie samemu lepic.Mam nadzieje uzyskac efekt spotrowego wydechu tanim kosztem :) .Wiem tez z kolei ze jak wytne koncowy to napewno bedzie za glosno,a ze koncowy sie bedzie wypalal szybciej to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekt? ale chyba dzwiekowy masz na mysli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel
efekt? ale chyba dzwiekowy masz na mysli :)

Tylko i wylacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Ja mam strumienice i przy 2,5 tys obr zaczyna sie robic cholernie głośno i nie jest to przyjemny odgłos tylko ryk i wibracje.No ale nie powiem na obroty wkreca sie ladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość T/J

Na pewno będzie głośniejszy oby ten głos był przyjemny dla twojego ucha ,ale to będziesz wiedział jak sam tego doświadczysz.Po dłuższej trasie ty i twoja rodzina może mieć tego serdecznie dość w końcu to auto rodzinne a nie sportowe.Misie też się mogą czepiać i w stacji diagnostycznej na przeglądzie diagnosta nie przedłuży przeglądu. Taki zabieg ma ujemny wpływ na turbine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności