Skocz do zawartości
lazym

Pech czy to juz musi byc

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy zgodnie z koleja, we wrzesniu 2006 kupiwszy paska 1.8 t 98' bardzo zadowolony z niego bylem, on pewnie ze mnie tez woskowany w kazdej mojej wolnej chwili zawsze dogladany i pieszczony, 20 pazdziernika (dzien przed urodzinkami mojej zonki) walnela mi guma na przegubie postanowilem ja wynienic jako ze mialem wolne, padalo jak cholera, kilka godzinek spedzonych na zewnatrz w pazdzernikowa pogode. Po powrocie do domciu postawonilem ze wezme sobie kapiel, zaczalem, po jakiejs godzinie dzwoni moja komora (czas dla mnie olewam) za kiklka minut raz jeszcze, olewam i tak za 6-tym razem prosze zonke aby mi go podala, dzowni sasiad:

"wychodz z domu szyby ci wyjebali"

nie wiele myslac ubieram szybko spodnie i koszulke w buty (bez gaci i skarpet)

i o to co widze przed domem...

Image106.jpg

przod jeszcze z cegowka, ktora odbijajac sie od szyby ladnie narozrabiala na masce.

Image105.jpg

 

Image104.jpg

tyl cegowka przeleciala na wylot robiac kilka ladnych zadrapan na skorze ;/ (zdjecia z komorki sorka za jakosc)

 

jakbym dorwal skurwiela ktory to zrobil pewnie nie pisalbym tego posta dzisiaj siedzac w wiezieniu za morderstwo. Cena za naprawe 650 fuli w TL Darby Burton on Trent.

ASO

Jedziem dalej, jest koncowka kwietnia (nie pamietam dokladnie jaki to byl dzien) 5:10 przed praca rano wchodzac do auta zauwazylem, ze cala zawartosc schowka lezy na siedzeniu kupa szkla w okol, nie wierzylem wlasnym oczom...

P4300004.jpg

P4300005.jpg

P4300006.jpg

 

Policjia zdejmowane odciski palcow pytanie sasiadow, obeszlo sie bez swiadkow. Cena: wycieczka na zlom, kupno urzywanego szkla 20 fuli plus folia na nim 30 razem piekne 50.

 

Jedziem dalej, jadac wczoraj po kurczaka do Tesco i pozniej wracajac do domciu na moscie w kierunku Stapenhill droga A444 jakies 160 metrow za Tesco cos mi nagle przelecialo przed szyba (ktos rzucil kamieniem)i zauwazylem ze 1/4 szyby nagle peklo, most znajduje sie na wzniesienu a na dole speceruja sobie ludzie, niestety nikogo nie zauwazylem po 40 minutach czekania na policjie robiac niemilosierne korki dalem sobie spokoj, cena 60 fuli i pewnie w konsekwencji tego znizki z polisu ubezpieczeniowej...

DSCF0614.jpg

DSCF0615.jpg

DSCF0617.jpg

 

Wiec pytanie, czy nie lepiej kupic sobie rower ??

 

dodatkowo w aucie wymienione:

 

chlodnica

przednie zawieszenie

pompa oleju dziekuje za pomoc Marku

przeplywowka

n75 (wplanach)

centralne

przelacznik od swiatelka w bagazniku

dzwignia zniamy biegow(opcjia)

i kulka pod nia lepiej biegi wchodza (pierscien pod nia w planach)

przelacznik swiatel

guma na przegubie

simering na lozysku gornego kola zebatego w rozrzadzie

koncowki drazkow

tyle glosniki spalone

cala instalacjia drzwi u kierowcy (lampka nie swiecila przy otwarciu drzwi ta na dole)

w palnach mam jeszcze wymiane sprzegla i oleju w skrzyni biegow (jak cos tam jeszcze jest wyciek mam)

to chyba na tyle jak sobie cos przypomne na napisze, ogolnie to za cene zakupu i to co w niego wlozylem to mial bym teraz wersjie tdi 130 bhp z 2004. Pozdro dzieki za uwage :)

ps. z gory sorka za bledy od 3 lat praktycznie nie mam stycznosci z polskim zona z Litwy pochodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

lazym, moim zdaniem musiales komus podpasc... Chyba, ze sasiadom tez szyby rozbijaja...

Spojrzalem na foto z rozbita szyba boczna... Nikt nie ukradl radia...

Pomysl, z kim mozesz miec na pienku...

No i ogolnie to wyrazy wspolczucia :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzalem na foto z rozbita szyba boczna... Nikt nie ukradl radia...

tez tak pomyslalem, tylu przyjaciol co wrogow ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja tak twierdzę, a może żazdrość kogoś rozp... :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mnmie tu smierdzi

IMHO - przypadek? Nie.

Auto albo trofiejne, albo kierownik podpadl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba na pewno masz pecha i podpadłeś komuś. Może jakiś zawistny rodak albo stuknięty ciapaty.

 

Pozdrowionka i Pomyślności kolego :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lazym, miałem w swoim zyciu tzw. pechowe, albo "zauroczone" auto. Może mi ktoś pozazdrościł, albo złorzeczył, nie wiem. Ogólnie polegało to na tym, że średnio dwa razy w roku lub częściej musiało się coś zdarzyć, jakiś dzwon, otarcie, coś urwane, ktoś we mnie zapier***ił, itp. Męczyłem się z tym dobre 5 lat (po każdym incydencie ciągle tłumaczyłem sobie, że to już pewnie ostatni raz). Wreszcie po megapoważnym dzwonie (przód i tył totalnie rozwalony) pozbyłem się auta i dzięki temu problemu. Do dzisiaj jeżdżę, a jest już kawałek czasu, tfu, tfu, bezpiecznie!

 

Moja dobra rada, pozbądź się tego auta! NIE ŻARTUJĘ!!! Zaoszczędzisz pieniądze i nerwy i zdrowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Auto albo trofiejne, albo kierownik podpadl.

Tak tez mi sie wydaje jakis ciapek z pracy mam z mimi wszystkimi na pienku z uwagi na to ze od 1.5 roku jestem ich team leaderem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tez mi sie wydaje jakis ciapek z pracy mam z mimi wszystkimi na pienku z uwagi na to ze od 1.5 roku jestem ich team leaderem ;/

 

Noi wszystko jasne !!

Nie daj się ciapakom !

Może jakieś śledztwo ??

Na pewno nie był to jeden osobnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale Angole najwyrazniej sie ich boja, a generalnie to kilku by sie znalazlo a takich jebnietych to comajmniej dwoch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja dobra rada, pozbądź się tego auta! NIE ŻARTUJĘ!!! Zaoszczędzisz pieniądze i nerwy i zdrowie!

 

moim zdaniem to nie rada tylko zabobony sorki kolego ale nie wierze w oszukać przeznaczenie. Może jakiś sąsiad ma opla albo forda. Sorki za żarcik

 

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

lazym, ktoś Cię chyba nie lubi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tez mi sie wydaje jakis ciapek z pracy mam z mimi wszystkimi na pienku z uwagi na to ze od 1.5 roku jestem ich team leaderem ;/

 

Noi wszystko jasne !!

Nie daj się ciapakom !

Może jakieś śledztwo ??

Na pewno nie był to jeden osobnik.

 

z ciapatymi trzeba dobrze żyć. Zawsze mają ze sobą noże te do dywanów. Kiedyś z polskim pubie lało sie 20 polaków z trzema talibami. Ciapaci miazga 20 polaków pocięte plecy. Żeby wyjaśnić sytuacje wypiłem z nimi zdrową ilość Wyborowej. Od tego czasu byłem nietykalny na dzielnicy. Ktoś fikał zaraz było 30 ciapatych karaluchów. Nie są źli i mają zasady w przeciwieństwie dla naszych zawistnych rodaków. Naprawdę dużo pomogli a co zarobiłem na fuchach przy nich to żaden kontrakt tego nie da.

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja dobra rada, pozbądź się tego auta! NIE ŻARTUJĘ!!! Zaoszczędzisz pieniądze i nerwy i zdrowie!

 

moim zdaniem to nie rada tylko zabobony sorki kolego ale nie wierze w oszukać przeznaczenie. Może jakiś sąsiad ma opla albo forda. Sorki za żarcik

Słuchaj kolego, może chcesz odkupić to autko? Nowy właściciel po poważnej naprawie też zaliczył najazd TIRa na dupę? Zabobony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

z ciapatymi trzeba dobrze żyć.....

 

jakby chcieli to zalatwic mozami to juz by to zrobili, to jest jakis tchorz, ktory nie ma odwagi stawic mi czola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

z ciapatymi trzeba dobrze żyć.....

 

jakby chcieli to zalatwic mozami to juz by to zrobili, to jest jakis tchorz, ktory nie ma odwagi stawic mi czola

 

na pewno. Siedziałem rok w Coventry i troszku w Londynie nie mieszka koło ciebie jakiś życzliwy polak( 98%).

 

Pozdrawiam Serdecznie :vw::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde :przestraszony::przestraszony: to już nie jest nawet Pech.To jest Klątwa :] widocznie coś ciąży nad tym autkiem ;) A tak poważnie to naprawde współczucia bo fajne autko a szyby coś się Go nie trzymają :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności