Skocz do zawartości
Gość mwach_pol

Zmiana zegarów na niebieskie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mwach_pol

Chłopaki poradźcie jak mogę zmienić zegary. Mam zielone zegary z B5 97r. Kupiłem z B5 99r. niebieskie ale nie autko mi nie zapala. Wiem że pewnie problem z imobilajzerem podobno jest w zegarach. co mogę zrobić jak przeprogramować je. Posiadam kabel do VAG bo wykasowywałem ostatnio poduszke ale czy za pomovą tego kabla mogę również dopasować zegary. A może przelutować jakąś kość ze starych zegarów do tych niebieskich. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum już są tego typu tematy - szukaj w FAQ (hasła: mały/duży FIS itp). Będziesz miał spory problem z tym, bo zapewne masz niebieski licznik na CANie, a Passaty 97 nie miały tej magistrali. Swoją drogą niebieskie podświetlenie uzyskuje się przerabiając stary licznik, a nie kupując nowy (właśnie z powodu problemów z różnymi magistralami komunikacyjnymi) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zastanowiłeś się , a nie lepiej było by ci kupić ok 25 diód led niebieskich i ok 10 czerwonych oczywiście smd 3x2 mm i samemu zmienić podświetlanie bez kombinacji z licznikiem i nawet spoko robota dla cierpliwego ...?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat taki już jest, poszukaj

 

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności