Skocz do zawartości
13jurek13

Ustawienie kątów kół

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mozecie napisac jak ustawić kąty kół z przodu z z tyłu ,z tego co wiem na sankach jakos,jeden mechanior mowil ze mozna to zrobic od poziomicy lecz nie robi tego a po drugie nie wjade tam, pytam poniewaz mam passka na gwincie 4cm od ziemi do sanek i warsztaty w ktorych robia to laserowo powiedzieli mi ze nie zrobia tego poniewaz laser sie gdzies tam głubi i nie chce im sie wogole popatrzec bo mowili ze za niskie ,a kat koł po obnizeniu sporo sie zmienil prosze o jakies sugestie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,mozecie napisac jak ustawić kąty kół z przodu z z tyłu ,z tego co wiem na sankach jakos,jeden mechanior mowil ze mozna to zrobic od poziomicy lecz nie robi tego a po drugie nie wjade tam, pytam poniewaz mam passka na gwincie 4cm od ziemi do sanek i warsztaty w ktorych robia to laserowo powiedzieli mi ze nie zrobia tego poniewaz laser sie gdzies tam głubi i nie chce im sie wogole popatrzec bo mowili ze za niskie ,a kat koł po obnizeniu sporo sie zmienil prosze o jakies sugestie pozdrawiam

 

Poczytaj: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=6119&highlight=jakie+k%B1ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponieważ nie chciałem otwierać nowego wątku do pisze do tego bo mam podobny problem, u mnie w passacie jest problem z pochyleniem kół jak

na załączonym rysunku . gościu z ustawiania zbierzności zaproponował że przesuniek wózek tak żeby lewe koło staneło bardziej prosto a prawe sie lekko położyło. i moje pytanie jest takie czy to jest wykonalne wogóle????

 

NA 1 rysunku jest stan faktyczny moich kół

 

NA 2 jest tak jak powinno być

bez tytu?u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Ponieważ nie chciałem otwierać nowego wątku do pisze do tego bo mam podobny problem, u mnie w passacie jest problem z pochyleniem kół jak

na załączonym rysunku . gościu z ustawiania zbierzności zaproponował że przesuniek wózek tak żeby lewe koło staneło bardziej prosto a prawe sie lekko położyło. i moje pytanie jest takie czy to jest wykonalne wogóle????

 

NA 1 rysunku jest stan faktyczny moich kół

 

NA 2 jest tak jak powinno być

 

Jeżeli nieznacznie przesunie to ustawi lepiej niż jest.Jestem tylko ciekaw jaka różnica (może nawet nie będzie) będzie w stopniach.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jedno koło jest bardzo pochylone, to przyczyną może być skrzywiona zwrotnica. Takie przesuwanie elementów zawieszenia jest niewskazane.

Lepiej kupić zwrotnicę ( ja za część z anglika zapłaciłem 100 zł , muszą się zgadzać wszystkie numery ) , wymienić , i po kłopocie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności