Skocz do zawartości
fonfel

TURTLE WAX ice-opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukając na allegro jakiegoś dobrego wosku do karoseri natrafiłem na coś takiego

 

http://www.allegro.pl/item658348067_turtle_wax_ice_wosk_syntetyczny_wysylka_gratis.html

 

Ktoś ma jakieś dośwadczenie z tym wynalazkiem:638: prosze o waszom opinie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Sound of Tuning 2009 w Lublinie wystawę miała m. in. ta firma.

Facet bardzo zachwalał produkt.

Walldi gadał z nim o tym, może się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym woskiem podobno można pokrywac nawet plastiki nie zostawia białej powłoki i w pełnym słońcu można go nakładac tylko ile w tym prawdy:638:;)

 

to czekamy na WALLDIEGO

Edytowane przez fonfel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno morzna pokrywac nawet plastiki
tez tak czytsale, w autoswiecie polecali ten wosk, tez szukam tego ale nie moge spotkac a nie chce mi sie zamawiac specjalnie na allegro chyba ze zamowie 5 na raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zastosowałem i polecam w 100% elegancki do rozprowadzenia,plastiki wyglądajom jak nowe,nakładałem w pełnym słońcu i wszystko ok;)

 

POLECAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam ten wosk tylko jest kilka haków :)

auto trzeba dobrze wysuszyc po myciu

myc najlepiej miekka woda - taka która po wyschnieciu nie zostawia plamek

po nalozeniu wosku i odczekaniu tych kilku minut trzeba dobrze wytrzec nadmiar wosku

i wypolerować

 

ja niestety za pierwszym razem umylem auto srednio twarda woda i nie dokladnie wysuszylem co skutkowalo powstaniem plamek, po nalozeniu wosku i odczekaniu nie dokladnie zebralem nadmiar wosku co przyczynilo sie również do powstania takich smug na plaskich powierzchniach - maska i dach

 

ale za to przy drugim woskowaniu - kilka dni pozniej ( auto dostalo troche w kosc na trasie z mazur - objazdy korkow po polnych drogach przyczynily sie do tego ze z ciemnego auta mialem po kilku godzinach jasnedo passata :P )

po mysiu na myjni ( jak zapewniala obsluga miekka woda ) wysuszeniu i ponownym nawoskowaniu i dokladnym zebraniu nadniaru wosku auto prezentuje sie zajebiscie :P

Edytowane przez eldorado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, robiłem nawet fotorelacje jak pastowałem swojego pierwszy raz ale czasu nie było żeby wrzucić, na fotce po prawej stronie maska już z wypolerowanym woskiem, po lewej bez wosku. Ja kupowałem po 43 zł chyba.

DSC05707.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uzywam od dluzeszgo czasu. Auto wyglada po woskowaniu super. Plastiki pieknie! I nie zostawia bialego nalotu.

Niestety ciezko sie poleruje wosk zeby nie bylo smug (mi to zajmuje ok 2 godziny). Do tego widac slady od palcow jak sie gdzies dotchnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ciezko sie poleruje wosk zeby nie bylo smug

Coś za coś, ja na czarnym lakierze w 2 godziny sie nie wyrabiam :( , ale jak potem spojrze na paska to nie żałuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam wosk na recepturze carnauba supper sprawa i jest bez barwny po rozprowadzeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TURTLE to bardzo znana i dobra firma i ma bardzo szeroką ofertę specyfikó do lakierów. Każdy jej produkt świetnie się spisuje, używałem kilku każdy był godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności