Skocz do zawartości
Kakarotto

Bezpiecznik podswietlenia pokręteł nawiewu?

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie nie znalazłem w 3 BG bezpiecznika od podswietlenia pokręteł nawiewu, wiem ze poiwnny swiecić a mi nie swiecą, watpię zeby spaliły sie wszytkie zarówki. Czy wiecie który to bezpiecznik? W posiec z listą bezpieczników nie ma czegoś takiego, czy moze być o ten sam co od zapalniczki albo ten sam o całosci podswietlenia kokpitu, bo ja tak to chyba są spalone zarówki. Ale poczekam na odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma bezpiecznika od podświetlenia nawiewów. Być może masz wersję bez podświetlanych nawiewów, gdyż po lifcie nie wszystkie paski miały taki bajer. Poszukaj na forum, a dowiesz się więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znalazłem na forum czy w mojej wersji powinny być czy nie.

Z tego co mnie się wydaje to są. nie swieci mi się tez podswietlenie "oczka" zapalniczki, wymienię ten bezpiecznik i zobacze. Jak nie to pojadę do mechanika, sam nie chcę grzebac w tych nawiewach mimo szczegółowego opisu z forum widze ze i tak bardzo cięzko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hum... jakoś wątpię, żeby wszystkie żarówki naraz się przepaliły. A jeżeli nawet bezpiecznik by się przepalił, to uważam, że całe podświetlenie kokpitu powinno zniknąć, gdyż zapewne od tego jest jeden bezpiecznik. Stawiam, na to, że nie posiadasz podświetlanych nawiewów.

Poczytaj to:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=905&highlight=nawiewy&page=6

Edytowane przez zima18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za podświetlenie pokręteł nawiewów odpowiedzialna jest jedna żarówka która kryje sie pod pokr. sterowania biegami wentylatora nawiewu. Opis wymiany tej lampki jest na warsztacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wymieniłem żarówke w podswietleniu pokreteł ,wyciagnolem pokretło predkosci nawiewu ustawiajac je na poz.2 Znajduje sie tam jedna zaroweczka ktora podswietla je wszystkie. Nie jestem pewien czy w Pasie po lifcie jest tak samo. Na forum jest dokladnie opisana ta wymiana,poszukaj napewno znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności