Skocz do zawartości
Ajku

Wykastrowałem samochód :( pytanie o wartość sportowych sprężyn

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się... Jako że się wybieram za jakiś czas w podróż, trzeba będzie zapakować rodzinke i bagaże... Droga też będzie średnia. Do tego pozostałe utrudnienia związane z jazdą obniżonym samochodem... Podjąłem więc trudną decyzję o wymianie sprężyn na standardowe :/

 

Pojawia się teraz pytanie, ile mogą być warte stare? ABT 02911 (przód) i ABT 032 HA (tył). Ma ktoś pomysł?

screen004.jpg

screen005.jpg

screen006.jpg

screen007.jpg

Edytowane przez Ajku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojawia się teraz pytanie, ile mogą być warte stare

 

Witaj. Tak ze 200 zł możesz za nie krzyknąć. Pzdr.

 

Ps: Naprawdę zrobiłeś mu krzywdę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może jeszcze do jakich samochodów te sprężyny mogą pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

same sprężyny ? a amorki standard miałeś ? tzn. gleba tylko na sprężynach miałeś ? jak tak to jak się sprawuje autko wtedy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

same sprężyny ? a amorki standard miałeś ? tzn. gleba tylko na sprężynach miałeś ? jak tak to jak się sprawuje autko wtedy ??

 

 

Takie przyjechało z Niemiec... Podczas wymiany miałem przygotowane sachsy ale po ściągnięciu amorów, okazało się że zamontowane są... Sachsy i to z takim samym skokiem, tak więc amory zostawiłem stare. Efekt, taki jak na zdjęciach.

 

Czytałem kilka dni temu że obniżanie samochodu tylko na sprężynach to samo zło, tymczasem nie mogę tego potwierdzić. Samochód trzymał się drogi jak przyklejony, nie gibało, wcale nie odczuwałem mitycznego "pływania" - właściwości trakcyjne bez najmniejszego zarzutu. Było twardo, nisko, stabilnie no i bardzo ładnie ;)

Edytowane przez Ajku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli na amorkach standardowych :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O takie... Wg mnie to standard...

amor.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi ile km zrobione było na nich :D

i za ile byś puścił je ... no i oczywiście skąd jesteś:D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Krakowa... Na sprężynach na pewno było przejechane 50k i tyle wiem... Przed sprzedażą wolałbym żeby kupujący je sobie oglądnął żeby nie było żadnych niejasności a co do ceny to jak bedziesz zainteresowany to coś wymyslimy ;)

 

edit:

 

Chociaż w sumie zawsze mogę napstrykać fotek i przesłać. Myślę że za 250 bym je puścił...

Edytowane przez Ajku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajjj, zgadzam się z tą krzywdą:) sprężynki 150 zł oddasz?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Można sie potargować ale nie aż o 40% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Kacza zrobilismy trase 1000km na majowke, on na 19' kolach a ja na 18', kazdy obnizony -40mm i nie jechalo sie tak zle, mu troche przycieralo o nadkola na hopkach (przez dystanse 15mm na tyle). W kazdym aucie byly 4 osoby + bagaz. Takze zostawiaj sprezyny i nie rob kozy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności