Skocz do zawartości
Łysy

żarówki

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie o takich ma ktoś je ??? jak sie jeździ w nocy przy deszczu i wogole jak sie jezdzic http://allegro.pl/show_item.php?item=151348522&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

 

 

to jeszcze spytam o te :

http://allegro.pl/item151347908_rewelacjne_zarowki_h7_power2night_philips.html

 

 

i o te :

http://allegro.pl/item151347904_rewelacyjne_zarowki_h7_blue_vision_philips.html

 

 

Kurzyn dzieki za odpowiedz a na jaki kolor one swieca i czy masz 55 watowe czy 100 bo slyszlaem ze do passka do instalacji nadaja sie tylko 55 bo 100 moga poprzepalac gniazda.

 

 

choc juz slyszlaem ze najlepsze te z pierwszego linku ale za opinie o dwoch pozostalych linkach tez bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam je w Audi (H4) Juz ponad 2 lata i do paska zamierzam kupic takie same. Bardzo dobrze swieca i nie przepalaja sie. Polecam te zaroweczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurzyn dzieki za odpowiedz a na jaki kolor one swieca i czy masz 55 watowe czy 100 bo slyszlaem ze do passka do instalacji nadaja sie tylko 55 bo 100 moga poprzepalac gniazda.

Mam 55W. Swieca one troche bielszym swiatlem od standardowych, a patrzac na samochod od przodu wydaja sie byc biale. Powiem tak. Jak patrze na moje auto od przodu i na kolegi ze standardowymi zarowkami to moje swieca bardziej na bialo,a jego bardziej na zolto. Jak stawialismy auta obok siebie to moje swiecily dalej, tylko tutaj moze wystapic blad pomiaru bo nie byly to takie same auta. Moje zdecydowanie lepiej swieca, wszystko lepiej jest oswietlone a co za tym idzie widocznosc sie poprawia.

Jezeli chodzi o ten 3-ci link to poczekam na opinie i moze sie sam skusze, prawdopodobnie beda jeszcze troche lepsze, aczkolwiek zastanawia mnie jedno: Skoro Blue to czemu swieca na jaskrawobialo, a potem jest napisane ze na niebiesko???

Kumplowi za niebieskie chcieli kiedys zabrac dowod....

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boommax a masz jakis link do tych twoich skoro masz nowszy model bo chce teraz kupic i skusilbym sie na te twoje :hurra:

 

 

 

Kurzyn a co do 3 linku to sie juz pare spraw dowiedzialem swieca ponoc slabo w nocy przy deszczu takze ten Blue mozna sobie odpuscic tym bardziej ze faktycznie moga za to dowod zabarc. Vision Plus wyczytalem na faq o wiele lepiej świecą. Skupiam sie wiec na linku pierwszym skoro je zachwalasz i czekam moze ktos pare slow powie o linku drugim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymon

Niedawno kupilem VisionPlus +50%. Świecą super w porównaniu z wcześnjiejszymi tajwańskimi pseudoniebieskimi podróbkami.

Co do ceny na to na stacji BP są one po 69zł, więc chyba na Allegro się nie opłaca no i za przesyłke już nie musisz płacić, poza tym masz pewność że będą działały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie żarówek to znacznie lepsze od Philipsa Vision+ są

żarówki Osram Silverstar +50% H7 są po 59 PLN.

 

Lecz osobiście polecam Osram Cool Blue.

Świecą najbardziej białym światłem z żarówek dostępnych na rynku !!!

H7 są po 67 PLN.

 

Pozdrawiam

Przemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam gt150 wygrały w poradniku Auto Świat i wymieniłem na takie. Naprawde warto POLECAM!!! :vw::vw::vw::vw::vw::vw::vw::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik

Ja mam philips vision +50%.Jak dla mnie są super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam zamontowane philips blue vision H4 60/55W, jestem z nich zadowolony dają one naprawde białe światło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem żaróweczki Philips NightGuide - na dniach powinienem je dostać, zamówiłem przez internet. Dam znać jaki będzie efekt :)

 

Więcej na ich temat można przeczytać tutaj: http://www.lighting.philips.com/pl_pl/consumer/carlighting/1_car_lighting/products_for_car/2_nightguide.php?main=pl_pl_consumer_lighting&parent=89083467512&id=pl_pl_car_lighting&lang=pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rangerek

ja jeszcze dodam philipsy GT 150 :):):) świetne i nie są to żadne chińskie xenon hiper super duper fantastik tesco/allegro szit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłem żaróweczki Philips NightGuide - na dniach powinienem je dostać, zamówiłem przez internet. Dam znać jaki będzie efekt :)

 

Więcej na ich temat można przeczytać tutaj: http://www.lighting.philips.com/pl_pl/consumer/carlighting/1_car_lighting/products_for_car/2_nightguide.php?main=pl_pl_consumer_lighting&parent=89083467512&id=pl_pl_car_lighting&lang=

 

Dzisiaj otrzymałem żarówki - zamontowałm i mogę stwierdzić, że efekt jest bardzo zadowalający :) Świecą szczerzej oraz dalej :) Naprawde warto zainwestować pieniążki w dobre firmowe żarówki. Philips NightGuide polecam w 100% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GTS

prego, też takie mam u siebie i są rewelacyjne :hurra::ok:

polecam każdemu, :rotfl: co lubi dużo światła przed sobą

pozdro

GTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAL200

Widze coraz wiecej samochodow, ktore maja takie zarowki, ktore swieca na "niebiesko" tzn. reflektor wyglada jakby mial tam xenony.

Wiecie jak sie nazywaja te zarowki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze coraz wiecej samochodow, ktore maja takie zarowki, ktore swieca na "niebiesko" tzn. reflektor wyglada jakby mial tam xenony.

Wiecie jak sie nazywaja te zarowki??

 

Było już o tym na forum - polecam czasami skorzytać z wyszukiwarki :ok:

 

Ale odpowiadając na Twoje pytanie:

 

:hurra:PHILIPS BlueVision - http://www.lighting.philips.com/pl_pl/consumer/carlighting/1_car_lighting/products_for_car/4_bluevision.php?main=pl_pl_consumer_lighting&parent=89083467512&id=pl_pl_car_lighting&lang=pl :hurra:

 

:hurra:PHILIPS Power2Night - http://www.lighting.philips.com/pl_pl/consumer/carlighting/1_car_lighting/products_for_car/5_power2night.php?main=pl_pl_consumer_lighting&parent=89083467512&id=pl_pl_car_lighting&lang=pl :hurra:

 

Nie polecam kupować tanich podróbek z chin lub tajwanu od których roi się w marketach i na allegro :) Tatmte dobrze wyglądają jak auto stoi, natomiast na drodze nic nie widać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanko : kto ma PHILIPS Power2Night wlozone w mijania bo kupilem je i teraz nie wiem czy wlozyc do drogowych czy do mijania a wspomne ze w mijania mam już PHILIPS Vision plus :hurra: i teraz nie wiem czy zamieniac czy tak zostawic. Wiec powie mi ktos jak te PHILIPS Power2Night swieca ?? z gory dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem philipsy GT150 h7, wczesniej mialem Bocha +40% i powiem ze te GT 150 sa duuuzo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli sugerujesz zeby gt 150 dac na mijania a na drogowe przelozyc philipsy vision plus...

no musze pomyslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Odnośnie tych Philipsów Blue Vision to Osramy Cool Blue biją je na głowę.

 

Testowane przez wymianę w tej samej lampie.

Osram dają Białe światło z niebieską poświatą.

 

Bardzo dobra widoczność znaków w nocy, dlatego ten typ żarówki zaleca się na światła drogowe.

 

Na mijania można założyć Osram Silverstar +50%

 

Tańsze i lepsze od Philipsa !!!

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności