Skocz do zawartości
fabianik

Pulsowanie wyświetlacza Klimatronik B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z moim wyswielaczem Klimatronika. Co jakiś czas po odpaleniu samochodu wyświatlacz szaleje. Mruga wyświeltając jednocześnie wszystkie ikony. Podejrzewam, że testując sie napotyka na jakiś błąd i tak go komunikuje. Niesty nie wiem jaki to może być błąd. Po około 5 sekundach migania mu przechodzi i działa prawidłowo.

Co to może być?

Edytowane przez fabianik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób samodiagnozę klimatronika a błędy wyczytaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście do trybu diagnostycznego odbywa się poprzez naciśnienie kombinacji [Zmniejszenie prędkości wiatraków] + [Niebieski kwadracik] + [ECON] nie ważne w jakiej kolejności. Gdy wszystkie trzy zostaną wciśnięte CLIMAtronic wejdzię w tryb diagnostyczny, co zostanie potwierdzone napisem DIAG w lewym górnym rogu. Silnik nie musi być uruchomiony, ważne aby stacyjka była przekręcona tak, że CLIMAtronic będzie działał.

[Własnoręcznie przetestowane]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wejście do trybu diagnostycznego odbywa się poprzez naciśnienie kombinacji [Zmniejszenie prędkości wiatraków] + [Niebieski kwadracik] + [ECON] nie ważne w jakiej kolejności. Gdy wszystkie trzy zostaną wciśnięte CLIMAtronic wejdzię w tryb diagnostyczny, co zostanie potwierdzone napisem DIAG w lewym górnym rogu. Silnik nie musi być uruchomiony, ważne aby stacyjka była przekręcona tak, że CLIMAtronic będzie działał.

[Własnoręcznie przetestowane]

Skopiowane ze strony klik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli klimatronic miga to oznacza brak czynnika w układzie. Przynajmniej ja tak gdzieś, kiedyś wyczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności