Skocz do zawartości
lubar

kasowanie servisu longlife w B6 z vag com 805

Rekomendowane odpowiedzi

1 - instruments -17

2- adaptation -10

45-oil quantity -2

42-min milage to servicex100 - 150

43-max milage to servicex100 - 300

44-max time to service - 730 ( u mnie musi byc 744? inna wartosc nie przechodzi)

49-min time to service - 730 ( u mnie 744 )

40-milage since service - 224 - skasuj na 0

41-time since service - 233 - skasuj na 0

47-soot quality(zanieczyszczenie oleju) - 411 - skasuj na 0

48-thermal load(ile razy byl oczyszczany filtr czastek stalych)-skasuj na 0

Wazne jest: postepowac w kolejnosci kanal 45,42,43,44,49,40,41,47,48

Pzdrawiam Lubar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez 704.1 i w góre ma opcje kasowanie inspekcji w jednym guziku w opcjach dodatkowych, a przy Longlife nie zmienia przebiegu na 30tys, bo jak ma sie zwykly to ponoc potrafi zmienic na longlife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeciez 704.1 i w góre ma opcje kasowanie inspekcji w jednym guziku w opcjach dodatkowych, a przy Longlife nie zmienia przebiegu na 30tys, bo jak ma sie zwykly to ponoc potrafi zmienic na longlife

U mnie nie dalo rady z opcja automatycznego kasowania serwisu, musialem wszystkie kanaly zaprogramowac recznie - B6 140 DPF 2005

Pozdrawiam Lubar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problemik wyskakuje mi komunikat Serwus now kasuje go ale on wraca za jakieś 500km. Cz ktoś może to zrobić ja jestem z Iławy mogę dojechać wrazie czego.

To mój nr.889930202

Edytowane przez sajmon24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałem o wszystkich sposobach kasowania inspekcji w B6 i jakos u mnie nie działa żadna. Zresztą u innych też. Próbowałem "guziczkami" oraz VAG com-em 912 zgodnie z instrukcją w pierwszym poście i nic z tego. Ciągle "Servis now". Może coś źle robię. Dwie wymiany oleju wcześniej udało mi się skasować przyciskami pod zegarami ale ostatnio wymieniali mi olej w ASO i może coś pogrzebali.

Pomoże ktoś ? :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz to pod jednym przyciskiem SRI Reset zapewne zapomniałeś wcisnąć Perform SRI :dobrze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpale program to gdzie tego szukać?

 

 

Ok. już opanowałem. Żeby uaktywnić Perform SRI należy u góry okienka wybrać jaki serwis skasować. Ustawiłem "serwis reset" czy jakoś tak i poszło. Niby proste ale...... proste rzeczy są najtrudniejsze.

Dzięki @stani.

Edytowane przez jek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności