Skocz do zawartości
shu B3FAN

nakladki na blotniki b3

Rekomendowane odpowiedzi

witam. chcialbym do swojego passka wsadzic takie nakladki na blotniki w kolorze czarny mat. http://moto.allegro.pl/item576647643_tuning_nakladki_na_blotniki_vw_passat_b3_b4_b5.html widzial to ktos moze zalozone na passku na zdjeciu lub na zywo? o ile poszerza to bryle auta? pozdro

Edytowane przez shu B3FAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno chcesz to zakładać :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpuść...prosze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego???? mysle ze byloby to ciekawe bo chce zalozyc dosyc ekstremalne dystanse i jest kwestia tego rodzaju zeby kola nie wychodzily poza bryle pojazdu a to mogloby rozwiazac problem. ewentualnie takie cos od G60 http://moto.allegro.pl/item608466433_spoiler_klapy_passat_b3_sedan_1_8_g60_4x4_czesci.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już planujesz nakładki na nadkola z GT daj też resztę listw, same nadkola będa wyglądać co najmniej dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie tak tez zrobie ale powiem szczerze jakos nie bardzo widzia mi sie te plastiki na drzwiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja załozylem takie nakładki plastikowe jak z GTI ale tylko na tylne blotniki.

Nie wyglada tragicznie choc te nakładki łączą sie z nakładkami na progi i je tez bede musiał kiedys kupic.

Jezeli liczysz na jakieś poszerzenie to jest ono symboliczne , zarówno w przypadku tych orginalnych VW jak i tych z pierwszego linka.

 

pozdrawiam herflik-00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie przymierzam do tych nakładek na błotniki,a niewie ktoś gdzie dostać nakładki na drzwi (na dół pod listwy) nigdzie niemoge ich znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można uciąć kawałek tych nakładek na nadkola i skomponować z wąskimi listwami - w mojej galerii zobacz jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności