Skocz do zawartości
Gość Zygmunt

Kabelek pod siedzeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zygmunt

Witam

Mam takie pytanko do Was. Niedawno kupiłem sobie passka 2002 1,9TDi trendlin i pod siedzeniem kierowcy obok nawiewu spod chodniczka wystaje mi kabelek z biała kostka nie jest do niczego podpiety. Od czego on jest? czy moze to być np na zapas dany jakbym kiedys mial siedzeia elektryczne lub tez podhgrzewane ?? Dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartklin

Ja też mam takie kabelki ale podłączone i są od Air bag'ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień auto kolego w podpisie, a co do kostki to może nie masz bocznej poduszki ?? auto kupiłeś jako bezwypadkowe czy znasz jego historie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt

Kabelki od airbega sa podlaczone wczoraj nawet na vag sprawdzane bylo. To jest taki grubszy w czarnej otulinie kabel z biala wtyczka. Najwyzej postaram sie zdjecia zrobic to bedzie przynajmniej wiadome. Ten klabel wychodzi z chodniczka zaraz obok nawiewy tylnego na nogi pod siedzeniem kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtyczka od poduszek jest żółta.

to może być podgrzewanie fotela ale ta z kolei jest chyba zielona, a może ktoś miał jakiś sprzęt pod siedzeniem zamontowany i go odpiął i pozostała po nim tylko wtyczka ;)

Pozdrawiam

ps.zapodaj fotkę wtyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest tak:

Od Air Bag wtyczki masz żółte.

Og grzania - zielone

Od elektrycznego sterowania foteli/pamięci foteli brązowe i bordowe.

Z białą wtyczką spotkałem się po raz pierwszy. Być może ktoś sobie tam coś zainstalował (może jakiś prąd do odtwarzacza DVD i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt
20080508.jpgto jest właśnie ten kabelek zdjęcia w załączniku . Co do opisu kolorów kostek kapa mantel nie pasuje muszę jutro sie schylić całkiem pod fotel i zobaczyć jakie jeszcze tam są. Dzięki bardzo za pomoc może jednak ktoś ma ten sam kabelek i powie mi co to jest?

20080508.jpg

20080508(001).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziober

Siema

Też mam taki kabelek czerwony i brązowy na pewno pod coś był podpiety bo jest napięcie 12V, zastanawiam sie co ja mogę tam wpiąć :D

Edytowane przez ziober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja mam podobną wtyczkę zamontowaną pod gniazdo zapalniczki, które mieści się z tyłu podłokietnika.

Sprawdź czy masz zapalnicze w tym podłokietniku i czy Ci działa. Być może poprzedni właściciel rozłączył zapalniczkę, ponieważ wtyk z zasilaniem służył mu do innego urządzenia?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności