Skocz do zawartości
Gość keruj-64

Co to za kody!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość keruj-64

Proszę o pomoc co to za błędy po diagnozie VAG

18027

17911

18062

18043

0562

01314

01336

jest to passat 1,9TDI AVB 2002 rok

Dziękuję serdecznie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po malutku :ok:

 

18027 P1619 Glow Plug/Heater Relay Circ. Open/Short to Ground

Przekaźnik świec żarowych J52: przerwa/zwarcie z masą

 

17911 P1503 Load signal from Alternator Term. DF Range/performance/Incorrect Signal

sygnał od alternatora

 

18062 P1654 Please check DTC Memory of control panel ECU -pamięć ECU

 

18043 P1635 Data Bus Powertrain missing message f.air condition control - klima :)

 

P0562 System Voltage Low Voltage -tu pewnie miałeś słabą baterię lub padł ci akumulator;

 

Jak dla mnie kompletnego laika :P, to wykasuj te błędy przejedź się trochę i zrób test jeszcze raz; błędy jak np. od baterii lub alternatora - mogły być kawałek temu i jeśli masz z baterią lub alternatorem oki , nie powinny się ponownie pokazać :ok:

Co do reszty - pytaj wielkiego bractwa :vw:

01314 ....

01336 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
01314

 

Komunikacja magistrali danych BUS (niewłaściwy odbiór danych z magistrali)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P

Kody 013.. związane są z informacjami odczytywanymi na szynie CAN,

 

01336 linia danych modułu komfortu - ktoś swe łapki w niego włożył i pogrzebał (możliwe że po dzwonie airbagi lub zmiana stanu licznika itp. - moje sugestie :ok: )

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość keruj-64

Dziękuję bardzo Kolegom i może jescze zapytam czy może to być po tuningu mocy z 101KM na 130KM .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... a coś więcej info......?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość keruj-64

Miałem robiony tuning mocy i podnieśli mi do 130 i może te błędy z grupy 013 i 1862 to z tego powodu?bo jeszcze mam na wyświetlaczu pojawia się napis sensor oil workshop i padła mi klima na wyświetlaczu nic nie ma, nagle podczas jazdy ani nie podświetla ani nic kompletnie nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sadek18

Ja dzisiaj z ciekawosci chcialem sprawdzic czy mam jakies bledy dotyczace klimatyzacji. Przytrzymalem econ + obieg i pojawilo mi sie tylko takie cos :

dsc00124ou1.jpg

Nic wiecej sie nie pokazuje nawet jak naciskam inne przyciski. To oznaczaja jakis blad? Bo nijak nie moge tego dopasowac do tych kodow podanych na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

04b6-"Stały sygnał postoju wysyłany z urządzenia specjalnego ABS do Climatronic"

sadek18,przyciskiem ogrzewania przechodzisz po błędach aż dojdziesz do 000. Wykasuj to przytrzymując parę sekund ECON (aż będzie 444) i zobacz za jakiś czas czy powróci, dobrze by było podłączyć pod vaga, może by coś więcej powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopie troche. czy uszkodzony czujnik abs może byc powodem palenia bezpiecznika nr 5 a co za tym idzie, nie działanie panela climatronika, brak podgrzewania foteli i świecąca pomarańczowa kontrolka oleju.i przy okazji zapytam czy czujnik abs z b5 pasuje do b5 po lifcie.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności