Skocz do zawartości
solon_gsm0

Świecąca dioda w pilocie B5.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam mały problemik: Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem passata B5 z 98r. Do auta dostałem tylko jeden kluczyk (z wbudowanym pilotem) Jego numer fabryczny 5FA 007 680. Pilot nie działał. Postanowiłem go rozebrać i zauwazyłem brak jednego elementu (trymera pojemnościowego). Oderwał się, jednak znalazłem go w obudowie kluczyka-pilota i przylutowałem. Po wsadzeniu nowych baterii (+ do dołu) dioda na pilocie cały czas świeci. Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Szukałem wszędzie na forum ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żaden z przycisków nie jest wciśnięty,może przeczyść go czymś i pomoże.To wygląda jakby coś robiło zwarcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

późno pisze... ale mam ten problem nadal. wygląda to na zwarcie... ale nie mam pojęcia jak sobie z nim poradzić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podobny problem w innym wątku naprowadzi Cię na rozwiązanie??

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=35846&highlight=dioda+pilot

 

---------- Post added at 23:00 ---------- Previous post was at 22:55 ----------

 

I identyczny problem:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=8203&highlight=dioda+pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki "tony_w" ;) pierwszy temat czytalem.... ale tego drugiego nie. Czeka mój pilocik kąpiel w denaturacie i konkretne czyszczenie. Pozniej napisze co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilocik działa bezproblemowo... podczas poprawiania lutów, jedna z nóżek jednego z rezystorów jakimś sposobem sie ukruszyła i poprostu nie łączyła. Teraz już jest wszystko Ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności