Skocz do zawartości
marcin9962

Guzik na słupku od kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko Dziś znalazłem w moim passacie na Guzik na słupku od kierowcy takie autko tam jest narysowane i nie wiem co to jest dokładnie czy moglibyście mi państwo to wyjaśnić ?

 

dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byś najpierw SZUKAJ-ki zapytał i byś szybko odpowiedź znalazł. Na górze na niebieskim pasku masz ową opcję :D To tak na początek.

A ten przycisk jest od wyłączenia dozoru wnętrza przez alarm. gdy zostawisz w aucie dziecko, psa, kota, chomika czy malego cielaka - to jeśli zamkniesz furę i wewnątrz auta COŚ się będzie ruszać, to uaktywni alarm. Proste? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W b5 tym guzikiem wyłącza się czujniki ruchu, myślę, że w b6 jest to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj masz opisane. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa spoko tera będę wiedział ale jak go uruchamia jak ja zamykam auto to tylko mi się kierunki mrugają ze jest zamknięty to jak on się włączy ? i jak ja będę wiedział że sie włączył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jak ja będę wiedział że sie włączył ?

Trzeba przycisnąć ten guzik przed zamknięciem auta. Czyli, wysiadasz, przyciskasz ten guzik, zamykasz drzwi, aktywujesz alarm z pilota. I teraz dozór wnętrza powinien być nieaktywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

W B6 jest to również zabezpieczenie holowania, chodzi tu o czujniki pochyłu.

 

 

Tu masz skan z instrukcji

 

cci00006.th.png

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passat2006

Witam .Szukalem i niema.W moim pasacie niema takiego przycisku z (namalowanym autem).Tylko poduszka.Pewnie wogle niemam alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam .Szukalem i niema.W moim pasacie niema takiego przycisku z (namalowanym autem).Tylko poduszka.Pewnie wogle niemam alarmu.

Bo nie masz czujek wewnętrznych. Czyli możesz wewnątrz zamknąćpsa, dziecko, żonę, dziewczynę czy teściowa i alarm się nie aktywuje. Gdybyś miał to nie wyłączając tego przycisku zamknąłbyś kogoś wewnątrz alarm wył by jak stado ku*ew . :D Ale to nie znaczy ze nie masz alarmu w ogóle, tylko że nie masz czujek wewnętrznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry Jako że jestem tu "świeży" najpierw grzecznie się przywitam :bry2

A teraz do rzeczy - czy ktoś z Was jest w stanie podać mi numer tej części (owego przełącznika na słupku kierowcy - wersja b5 fl), bo u mnie się rozleciał i nie potrafią mi go zamówić. Ewentualnie jakby ktoś mógł napisać jak to cudo (cały wyłącznik) wymontować, byłbym bardzo wdzięczny :kwiatek

Edytowane przez Pietr@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś z Was jest w stanie podać mi numer tej części (owego przełącznika na słupku kierowcy - wersja b5 fl)

4B0 962 109 A

A co do demontażu, to wydaje mi się, że trzeba go trochę podważyć śrubokrętem i wyciągnąć(ale pewien nie jestem).

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne cubus :D Jak przyjdzie to będę próbował zdemontować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :D Przycisk jest na dwóch zatrzaskach więc raczej nie będziesz musiał nic rozbierać, tylko go wyciągnąć. Jak przyjdzie nowy to sam zobaczysz jak wygląda mocowanie i będzie Ci łatwiej wymontować ten stary przycisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary przycisk mam i właśnie te malutkie zatrzaski są połamane :/ chyba jeszcze sprężynka gdzieś tam do kompletu ma być bo też znalazłem na dywaniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności