Skocz do zawartości
Gość pablo_ns

Zablokowane drzwi pomocy blagam

Rekomendowane odpowiedzi

Demontujesz klamkę i odkręcasz śruby trzymające tapicerkę.Później pomiędzy szybę a górną część tapicerki wsadzasz palce i odpowiednio nieco dźwigając odciągasz tapicerkę do siebie.Dolne wkręty powinny wyjść razem z kołkami ;) i już jesteś przy blasze od zamka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem zamek i wkładkę w drzwiach kierowcy, zamknąłem drzwi i okazuje się spadła linka :sciana

Tapicerka ściągnięta i blacha odchylona, dostęp do zamka i linki jest, ale drzwi nie chcą się otworzyć. Ciągniemy za linkę i nic... ktoś ma jakiś pomysł co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieniłem zamek i wkładkę w drzwiach kierowcy, zamknąłem drzwi i okazuje się spadła linka :sciana

Tapicerka ściągnięta i blacha odchylona, dostęp do zamka i linki jest, ale drzwi nie chcą się otworzyć. Ciągniemy za linkę i nic... ktoś ma jakiś pomysł co zrobić?

 

Która linka spadła? od klamki zewn. czy wewn? zreszta to bez znaczenia, jak masz wszystko rozebrane to weź długi płaski wkrętak i naciśnij dźwignię przy zamku którą normalnie ciągnie linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Która linka spadła? od klamki zewn. czy wewn? zreszta to bez znaczenia, jak masz wszystko rozebrane to weź długi płaski wkrętak i naciśnij dźwignię przy zamku którą normalnie ciągnie linka.
nic to nie da bo ciągnięte było z każdej strony i nic nie daje.trzeba coś innego wymyślić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde balance... podbijam wątek bo może ktoś coś jeszcze wymyśli :blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności