Chciałbym podziękować wszystkim za pomoc, znalazłem tu wszystkie potrzebne informacje żeby samemu zainstalować kamerę.
Mogę dodać tylko że z braku kamer na rynku zdecydowałem się na zakup kamery z sedana i założyłem do kombi i jest OK, trzeba tylko rurkę odpływową przerobić.
Mi instalacja wiązki zajęła około 3 godzin i godzinę dochodziłem do tego jak kamerę uruchomić za pomocą VCDS ale w sumie to moje pierwsze doświadczenie z kodowaniem.
Jeszcze raz dziękuje za pomoc