raf4l
-
Liczba zawartości
8 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O raf4l
- Urodziny 11/07/1987
Informacje osobiste
-
Imię
Rafał
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Londyn
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
-
Rok produkcji
2002
-
Moze to jest rozwiazanie. Budzetowe glosniki. Skoro i tak bez wytlumiania itp.
-
Leniwym ? Nie sadze. Juz od dluzszego czasu wertuje, czytam, wszelakie posty na ten temat. Stad moje zainteresowanie dokladnie tymi modelami. Kazdy przypadek jest inny takze prosze o porade w moim przypadku. Pozdro. PS. Tez jestem z bialegostoku.
-
Witajcie. Prosze o opinie kogos kto sie zna na temat glosnikow w przednich drzwiach passat b5 2002. Otoz ostatnio gdy sciagnalem boczek z drzwi moim oczom ukazal sie widok glosnika i niestety membrana jest peknieta. Naprawa jakakolwiek nie wchodzi w gre. Jakie glosniczki polecacie aby zastapic fabryczne. Dodam ze mam juz subwoofer ze wzmacniaczem w bagazniki tj. JBL CS1214 12" 1000W. JBL GT5-A402E. Napewno nie chce wygluszac drzwi. Chodzi mi aby glosniczki w miare dobrze graly pod samym radiem. Mam na oku JBL GTO-6508c oraz INFINITY REF 6530CS. Oczywiscie dystanse do nich. Dodam ze nie jestem wymagajacym sluchaczem lecz z drugiej strony nie chce tego robic po taniosci. Pozdrawiam serdecznie.. CZy moze hertze dsk?
-
Jak się nazywa dany element ... guma przegubowa?
raf4l odpowiedział VALDI → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Mnie kasuja po 80 funtow za strone.Sam bym zrobil ale brak narzedzi. Zazdroszcze Polskim cenom. -
Przycisk dokladnie rozebralelm tzn. zdjalem ta gumke, metalowa obudowe. Ta metalowa klameczka sie troche zacinala co prawda ale po przesmarowaniu i zlozeniu spowrotem chodzila ok. Nie wyeliminowalo to problemu. Silownik jak chodzil tak chodzi kiedy mu sie chce. Choc gdy przekrece kluczyk w zamku w klapie cisza spokoj.
-
Witam wszystkich. Moze ktos bedzie mi w stanie pomoc. Opisze swoj problem, dotyczy on centralnego zamka tylnej klapy. Objawia sie to tym ze samoczynnie silownik otwiera zamyka otwiera zamyka. Podczas jazdy szczegolnie na wybojach na wyswietlaczu pojawia sie ostrzezenie o otwartej klapie. Podczas postoju rowniez slysze jak silownik pracuje.Wyciagnalem caly zamek razem z lampkami , obejrzalem nie widac zadnych przetarc itp. Jakies pomysly co moze to powodowac . Passat z 2002 roku sedan.
-
Witam wszystkich. Moze ktos bedzie mi w stanie pomoc. Opisze swoj problem, dotyczy on centralnego zamka tylnej klapy. Objawia sie to tym ze samoczynnie silownik otwiera zamyka otwiera zamyka. Podczas jazdy szczegolnie na wybojach na wyswietlaczu pojawia sie ostrzezenie o otwartej klapie. Podczas postoju rowniez slysze jak silownik pracuje.Wyciagnalem caly zamek razem z lampkami , obejrzalem nie widac zadnych przetarc itp. Jakies pomysly co moze to powodowac . Passat z 2002 roku sedan.
-
UK - Anglia - mechanik samochodowy, usług, MOT i części
raf4l odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Witam. Czy ktos w Londynie okolice Ealing programuje klucze. Jesli tak prosze o info w aso chcą za to 70. Mam dodatkowy kluczyk. Prosze o info
