Ja też zapytam o problem z silnikiem. Mam PASSATA B6 2.0 TDI 16V 140KM z 2006r . jakiś czas temu wymieniałem świece na nowe. Wszstko było ok ale po pewnym czasie to się zmieniło. Komputer wywalił mi komunikat EMISSION WORKSHOP podjechałem do serwisu i Wykazało błąd instalacji elektrycznej 3 świecy żarowej. Serwis wymienił mi świece i problem zniknął na jakies 2,5 miesiaca po czym ponownie sie pojawił.
Może ktoś ma pomysł co to może być. Z tego co pamietam to w tym silniku wszystkie świece są połączone mostkiem. Ale mogę się mylić.
Pozdrawiam serdecznie