Skocz do zawartości

bertoldo

  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O bertoldo

  • Urodziny 03/14/1984

Informacje osobiste

  • Imię
    Robert
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Szczecin

Samochód

  • Silnik
    B6 2.0 TDI-PD 140KM
  • Rok produkcji
    2006
  1. Już wiem co się stało z moim autkiem. Poleciał mi sterownik silnika. Serwis w którym robie zawsze Passka poradził sobie szybko z problemem i nie "wziął" dużo za naprawę. Pytałem w innych serwisach i słyszałem zawsze wielkie kwoty (od 3000zł - 5000zł ). Jeśli ktoś ma podobny problem to polecam ten serwis. Pozdrawiam serdecznie
  2. Panowie pomocy. Poleciał mi sterownik silnika w moim Pasku B6 ( 2.0 TDI 16V 140 KM ; oznaczenie silnika BKP ) nie wiem co robić. Może ktoś zna jakiegoś fachowca z okolic Szczecina który mógłby mi pomóc( przełożyć sterownik i zaadoptować go do reszty ) Auto pali ale wywala Ciągle błedy. Nie jeżdze bo nie chce załatwić silnika. Pozdrawiam serdecznie. Z góry dziękuję za pomoc Autko naprawione. Wisiało nade mną widmo dużych kosztów ale udało się. Serwis w którym robiłem samochód nie dość że szybko zrobił to jeszcze niskim kosztem. Samochód odzyskał siły a ja uśmiech na twarzy. Pozdrawiam
  3. Ja też zapytam o problem z silnikiem. Mam PASSATA B6 2.0 TDI 16V 140KM z 2006r . jakiś czas temu wymieniałem świece na nowe. Wszstko było ok ale po pewnym czasie to się zmieniło. Komputer wywalił mi komunikat EMISSION WORKSHOP podjechałem do serwisu i Wykazało błąd instalacji elektrycznej 3 świecy żarowej. Serwis wymienił mi świece i problem zniknął na jakies 2,5 miesiaca po czym ponownie sie pojawił. Może ktoś ma pomysł co to może być. Z tego co pamietam to w tym silniku wszystkie świece są połączone mostkiem. Ale mogę się mylić. Pozdrawiam serdecznie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności