Skocz do zawartości

swart77

  • Liczba zawartości

    9
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O swart77

  • Urodziny 10/29/1975

Informacje osobiste

  • Imię
    oskar
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    kartuzy

Samochód

  • Silnik
    B6 2.0 TDI-PD 170KM
  • Rok produkcji
    2006
  1. no i udało się zregenerować były wielkie opory ze strony firmy regenerującej bo oni nigdy jeszcze jak już to na pana ryzyko go rozbierzemy itd.ale w końcu naprawili koszt regeneracji 400 zł a ten amorek działa w ten sposób iż gdy odczuje obciążenie samochodu zwiększa ciśnienie oleju w sobie co daje ze auto trzyma poziom i nie osiada co mnie zaskoczyło bo myślałem ze będą jakieś podłączenia elektr lub pneumat a on wygląda jak zwykły za 200 zł heheh
  2. dobrze ale jutro bo teraz to nie mam dojścia do starych amorków mam nadzieje ze mi pomożesz
  3. moze i tak ale jak mi wiadomo to wysokosc zawieszenia chyba kontroluje sprezyna ja caly czas sie obawiam ze jednak sa to te drogie amory tylko nie wiem jak by mialy dzialac bez jakiegos podlaczenia do kabli
  4. z vinu tak wynikalo ze amorek ma elektroniczna regulacje wysokosci zawieszenia lecz przy amorku nie bylo jakiegos dodatkowego podlaczenia kaba ani niczego innego a nie mam pojecia jak sie to odbywa
  5. witam mam pytanko do fachowca zmieniłem amortyzatory z tylu mojego Passata high line b6 a teraz samochód po zmianie osiadł i prześwit miedzy opona a karoseria jest dożo mniejszy z przodu niż z tylu jaki jest tego powód ???
  6. tony_W to znaczy ze będę musiał położyć te pieniądze a może jakiś zamiennik albo regeneracja wchodzą w grę możesz pomoc?
  7. zgodzę się ale czy może chodzić o to ze jak samochód jest obciążony to nie "siada" moze to jest ta regulacja wysokości jak czytałem inne fora były wzmianki o takim zawieszeniu ze można było przełączać na komfort lub sport ale wtedy chyba powinno to być możliwe za pomocą komputera pokładowego naprawdę nie wiem jak to działa jeśli ktoś wie proszę o info ---------- Post added at 15:07 ---------- Previous post was at 14:42 ---------- :fajny
  8. proszę o pomoc ponieważ zepsuł mi się amortyzator z tylu w Passacie b6 kombi high line zadzwoniłem do serwisu podałem vin a tam poinformowali mnie ze 1 amortyzator kosztuje 2600 zl ponieważ jest to amorek z regulacja wysokości .czy jeśli jest takowy u mnie zamontowany jak to sprawdzić może się mylą proszę o pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności