witam panowie mi się pojawił taki problem ,a mianowicie po założeniu głowicy i ustawieniu rozrządu auto odpaliło bez problemu ale po minucie pracy zapala się kontrolka świec żarowych (miga) auto pracuje bez problemu dalej.może ktoś miał taki problem?dodam że jest to passat1,9tdi (ahu) 90KM 99r
0