Witam mam chyba ten sam problem w sensie oświetleniem, tylko że nie mogę znaleść modułu jak by ktoś podesłał foty gdzie szukać i jak on wygląda i która to związka aha i czy moduł BCM jest też odpowiedzialny od uruchomienia auta kiedyś wkładałem kluczyć naciskałem i sam odpala teraz muszę kluczyk przytrzymać żeby odpalił i od tamtego momentu nie świeci się nic w kabinie