Witam, mam pytanie odnośnie Passata CC. Rok produkcji 2012 (nalepka na rozrządzie 07.12), modelowo rok 13. Jest prawdopodobnie po face liftingu, a zakładam to z powodu zmienionych tylnych lamp, czy po zegarku analogowym na środku konsoli czy samej dacie na nalepce. I tu pojawia się problem. Bo na nalepce jest to silnik CCTA 147kW, tak samo w bagażniku. Jeśli dobrze sprawdzam CC po facelifcie nie miał takiego kodu silnika, ani takiej mocy. W różnych katalogach z częściami, nie mogę znaleźć tej wersji CC. Czy jest możliwe, że coś tu jest namieszane, czy w Kanadzie jakoś inaczej montowali te silniki?