By nie zakładać nowego tematu opiszę tutaj swój problem:) Mianowicie... Passat B8FL MIB3 wyskakuje usterka systemu SOS, błąd według vcds Antena LTE1 przerwa w obwodzie.. Antena zmieniona, kable te które widac wyglądały na w porządku itp. Czasem przez tydzień jest spokoj... czasami wyskakuje caly czas. Ma ktoś możliwość wrzucić jakis schemat jak przebiega ta cała instalacja w B8 Kombi? Czy antena na dachu może mieć z tym jakis związek?