Witam, ja mam taki problem ze jak wyjąłem bezpieczniki żeby przeczyścić styki i sprawdzić stan bezpieczników, po próbie ponownego wsadzenia niektórych bezpieczników np. Do sterowania silnikiem czyli nr. 28, 29, 32 oraz 34 się okazało że te miejsca są luźnie i bezpieczniki nie chcą zostać na swoim miejscu.