Cześć, zamontowałem hak wertykalny Westfalii z wiązką dedykowaną Jegaer.
Kodowaniem posiłkowałem się wg tego wątku, moduł przyjęło, grafika przy cofaniu działa, czujniki cofania również odłącza. Problemem jest ACC, nie ma błędu bezpośrednio po uruchomieniu silnika, błąd pojawia się gdy uruchamiam tempomat, pojawia się komunikat ACC niedostępne.
Co również zauważyłem przy ruszaniu do przodu czujniki przednie nie uruchamiają się automatycznie( działają gdy uruchomię guzikiem).
Kodowanie wykonywane aplikacja Car Scanner i kostka bluetooth elm327.
Czy kodowanie przez aplikację może być przyczyną że ACC nie działa? Przed założeniem haka działało bez problemu.