Cześć. Posiadam passata b6 z 2007r.Dzisiaj wymieniłem akumulator w samochodzie i wtedy radio pyta mnie o kod którego nie mam.Niestety nie mam czasu iść do ASO i poprosić o kod i szukałem w internecie sposobu i znalazłem narzędzie, które generuje mój kod, ale nie jestem przekonany, czy go kupić, czy nie, co o tym sądzicie?
https://radiocodefinder.com/radio-code-volkswagen