Skocz do zawartości

tommi5

  • Liczba zawartości

    10
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O tommi5

  • Urodziny 12/23/1976

Informacje osobiste

  • Imię
    tomek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Lublin

Samochód

  • Generacja
    B5
  • Silnik
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
  • Rok produkcji
    2003
  1. \Witam, Taki sam wierszyk jak w temacie ( bez stukania) coś mi zaczyna delikatnie tańczyć po drodze moje b5. Sprawdzone na stacji diagnostycznej luzów nie ma ani na drążkach ani na wahaczach tzn był jeden wahacz luźny ale został wyeliminowany poprzez wymianę na nowego lema . Słyszałem ze można przyblokowac troszkę na maglownicy żeby kierownica była sztywniejsza ? Jest sens może ktoś ma fotke gdzie te śruby są na maglu bo nie wiem ? Jakieś inne sugestie mile widziane Pozdrawiam Tomek
  2. Serdeczne dzięki za błyskawiczną pomoc pozdro tom
  3. Witam Dzis odkręciłem osłonę silnika od spodu i na niej znalazłem cos co widać na zdjeciu od czego może byc ta sruba??? Jak daleko zajade bez niej ??? Prosze o pomoc tom
  4. dzieki za podpowiedz PS nie ciezko poszukac....nawet lekko. gdybym to znalazl to bym nie pytał WESOŁYCH SWIAT
  5. witam mam dylemat primo ; pomijając fakt ze mam fabrycznie zalozone opony na alufelgach 205 60 R15 kote sa srednio 40% drozsze od standardowych 195 65 R15 to jescze secundo w zapasie mam stalową felge 7Jx15H2 ET 37 ktora tez jest jakas trudna do ustrzelenia z drugiej reki .I tu mam dylemat czy jak zaloze do siebie bardziej polulrna wg mnie felge z ET 42 to "zmiesci" mi sie to w nadkolu ? Pozdraawiam dzieki za odp tom
  6. Hej ..czy sprawdzałem ..otoź nie sprawdzałem pod maska tylko zasugerowałem sie wiadomosciami znalzionymi na necie ze do numeru nadwozia 400000 jest wkrecany a ponad 400000 jest na opaske ..... jak widac moj passat jest wyjątkiem od reguły ktorą jednoczesnie znalazłem na polskich forach i anglojezycznych . Widze teraz ze nie ma sie sugerowac jakimis tam regułami tylko podnosic maske i patrzec co dokladnie fabryka zamontował w aucie . Filtr idzie do mnie poczta i za chwile bwede musiał go odesłac niestety Dziekuje wszystkim za pomoc Pozdro Tom
  7. dzieki za sugestie szukania wcześniej ......nic dzis nie robie tylko szukam nie znalazlem odpowiedzi wiec pisze ja zamowilem filtrona (okaże sie czy to był błąd lub wielbłąd) ale teraz zastanawia mnie ten katalog filtrona jak on dziala lub niedziala lub kto podmienil mi filtr ??? :D
  8. Witam Chcialem wymienic filtr paliwa Wg katalogu filtrona dla auta o numerzez nadwozia ponizej 400000 powinien byc PP850/2 i taki zamowilem . Potem po demontazu obudowy silnika ukazal mi sie ten widok http://img233.imageshack.us/i/obraz461.jpg/ (linka zapozyczony od kolegi klika postow wczesniej) Czy zamowilem odpoweidni filtr ??? czy powonienem zamowic PP 839/1 ale to kłócilo by sie z katalogiem filtrona prosze o pomoc
  9. dzieki za pod powiedz tom
  10. witam kupilem szybe przednia ale bez okienka na vin mozna go zakryc czy ktos do tego przy....bie???? dzieki za odp pozdrawiam tom
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności