Witam. Można wiedzieć czy pan rozwiązał ten problem ponieważ to samo mam teraz w Passat B6 Auto odpala na sekundę dwie i gaśnie palą się błędy kierownica na czerwono i piszczy.
Passat gaśnie po 1-2 sekundach błąd wspomagania zapali się z rana. Auto odpala na sekundę i gaśnie za każdym razem.. Błąd głośno piszczy i świecie się kontrola wspomagania i Aku na czerwono. Co jest wie ktoś,??
VID_20221121_061829.mp4