Witam wszystkich serdecznie, podobnej sytułacji nie znalazłem na forum ( może źle szukam ). Wracając do tematu, podczas otwierania auta grotem wkładając klucz w drzwi załącza się cichy alarm, mrugają kierunkowskazy i nie da się go odpalić ale jak otwieram auto z przycisku na pilocie wszystko jest w porządku. Zastanawiam się co to może być i co z tym zrobić gdyż mam obawę że kiedyś padnie mi kluczyk i już nie odpalę auta