Witam, mam paska b6 z 2.0tdi cr, nie dziala mi system S-S
Nie dziala odkąd go kupiłem czyli jakieś 3msc, jednakże ostatnio padł mi akumulator z nienznanych powodów, odpaliłem więc auto na pych sprawdziłem ładowanie było okej, tego samego dnia po powrocie do domu system się uaktywnił. Następnego już ****. Akumulator wg. vcds jest w doskonałej kodycji (zdjecie). No ale okej, podmieniłem na szybciocha baterie od auta które również ma SS( prawie takie same parametry). System ożył, ale również tylko na jeden dzień, ładowanie wacha się 14-14.5. Nie ma znaczenia czy jadę w pasach czy bez z klimatyzacja czy bez czy jest 15 stopni czy 30 czy w trasie czy w mieście. Nie dziala a najważniejsze jest ze na fisie nie wyrzuca awarii i błędów w sterowniku.