najprościej mówiąć musisz zrobić tak: 1 - podpiąć oryginalny licznik, podłączyć się do niego komputerem i zapisać sobie na kartce wartość kodowania (coding), 2- zmieniasz licznik, 3 - podłączasz się komputerem do nowego licznika i zmieniasz wartość coding na tą którą zapisałeś wcześniej na kartce i powinno być w liczniku aktywne tylko to co masz zainstalowane w aucie. VCDS'em nie jesteś w stanie zmienić przebiegu ani nr VIN który jest zapisany w zegarach. Poza tym wszystko będzie śmigać.
Więc jeśli cyt. "...VCDS'em nie jesteś w stanie zmienić przebiegu ani nr VIN który jest zapisany w zegarach. Poza tym wszystko będzie śmigać...."
To nasówa się pytanie - ODIS-em można zmienić VIN i stan licznika - czy to rozwiąże problem ostataecznie?