Jump to content

Pringles91

 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Samochód

 • Generacja
  B6
 • Silnik
  B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AVG) 4x4
 • Rok produkcji
  2005

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedz, natomiast czytałem ten temat i nie do końca pasuje do mojego problemu i pytania. Raz, ze dotyczy wersji Wariant. Dwa, ze u mnie problem nie jest z otwarciem bagażnika a z jego zamknięciem. Tak jak napisałem, wcześniej. Chcąc dostać się do zamka, doszedłem do przysłowiowej ściany, bo mam odkręcone wszystkie śruby/torxy + tort od trójkata,a podsufitka bagażnika praktycznie ani drgnie. Tam są jeszcze jakieś dodatkowe, ukryte zatrzaski ?
 2. Hej, Publikuje ponownie post, ponieważ pomimo zapewnień ze strony Moderatora, na forum nie znalazłem żadnego tematu odnośnie tej wersji Passata, a co ważniejsze rozwiązania problemu. Na szczęście on sam tez nie mógł znaleść, więc nie jest ze mną tak zle Mam problem, jeżeli chodzi o klapę bagażnika, a mianowicie nie chce się zamknąć. Próbowałem atakować zamek WD-40 na żywca, nie ściągając podsufitki bagażnika. Niestety bezskutecznie. Próbuje dostać się do zamka bagażnika, a żeby to zrobić trzeba ściągnąć jego podsufitke. Odkręciłem 2 zaślepki od frontowej strony klapy bagażnika + 4 tory ulokowane w głębi. Wyczytałem na innym forum, ze trzeba pozbyć się również mocowania trójkąta, ale nie jestem w stanie tego zrobić. Czy dysponuje ktoś, jakże potrzebna mi wiedza jak zdjąć ta podsufitke lub czy ewentualnie miał ktoś taki sam problem z klapa bagażnika i był sobie y tym w stanie sam poradzić ? Będę mega wdzięczny za pomoc/instrukcje jak to cholerstwo naprawić !
 3. Witam wszystkich, Mam problem, jeżeli chodzi o klapę bagażnika, a mianowicie nie chce się zamknąć. Próbowałem atakować zamek WD-40 na żywca, nie ściągając podsufitki bagażnika. Niestety bezskutecznie. Próbuje dostać się do zamka bagażnika, a żeby to zrobić trzeba ściągnąć jego podsufitke. Odkręciłem 2 zaślepki od frontowej strony klapy bagażnika + 4 tory ulokowane w głębi. Wyczytałem na innym forum, ze trzeba pozbyć się również mocowania trójkąta, ale nie jestem w stanie tego zrobić. Czy dysponuje ktoś, jakże potrzebna mi wiedza jak zdjąć ta podsufitke lub czy ewentualnie miał ktoś taki sam problem z klapa bagażnika i był sobie y tym w stanie sam poradzić ? Będę mega wdzięczny za pomoc/instrukcje jak to cholerstwo naprawić !
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy