Skocz do zawartości

Gregor12

  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

Samochód

  • Generacja
    B8
  • Silnik
    B8 2,0 TSI 140kW 190KM DSG7
  • Rok produkcji
    2016
  1. Gregor12

    [B8] Kamera cofania

    To oznacza, ze nie ma sterownika? Mam wersje bez 360.
  2. Gregor12

    [B8] Kamera cofania

    Witam. Mam taki oto problem z kamera cofania w Passacie B8 kombi. Kamera wlacza się, działa i po krótkiej chwili zaczyna mrugać i się przyciemnia (generalnie wtedy coś tam widać ale słabo). Po wyłączeniu kamery (gdy się schowa) i ponownym uruchomieniu znowu działa i znowu się przyciemnia. Linie skrętu się rozmazują. Czy ktoś widział coś podobnego? Żona mówi, ze stało się to po ulewie. Zdjąłem maskownice klapy zaraz po ulewie ale wszystko suche. Może zalało sterownik?Gdzie mogę go znalezc? pzdr
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności