Witam. Mam taki oto problem z kamera cofania w Passacie B8 kombi. Kamera wlacza się, działa i po krótkiej chwili zaczyna mrugać i się przyciemnia (generalnie wtedy coś tam widać ale słabo). Po wyłączeniu kamery (gdy się schowa) i ponownym uruchomieniu znowu działa i znowu się przyciemnia. Linie skrętu się rozmazują. Czy ktoś widział coś podobnego? Żona mówi, ze stało się to po ulewie. Zdjąłem maskownice klapy zaraz po ulewie ale wszystko suche. Może zalało sterownik?Gdzie mogę go znalezc?
pzdr