Witam, posiadam Passata B6 z fabrycznym alarmem. Syrena przestała się odzywać, mrugają tylko kierunkowskazy. Wyciągnąłem syrenę zamieniłem na drugą, coś się w niej odzywało, dźwięk jak przy szukaniu fal radiowych. Niestety nie działa dalej. Błędu nie da się skasować, pojawia się automatycznie. VCDS pokazuje zablokowany alarm. Pytanie brzmi jak to odblokować? Szukałem całe forum i nie znalazłem odpowiedzi jak to odblokować. Proszę o pomoc