Skocz do zawartości

Arek Passat B5 3B

  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Arek Passat B5 3B

  1. Bardzo dziękuję, tak zrobiłem i rzeczywiście wina leżała w kolejnej spalonej syrenie. Używki to niestety loteria. W końcu trafiłem na sprawną i wszystko jest ok, dzięki wielkie
  2. Witam, posiadam Passata B6 z fabrycznym alarmem. Syrena przestała się odzywać, mrugają tylko kierunkowskazy. Wyciągnąłem syrenę zamieniłem na drugą, coś się w niej odzywało, dźwięk jak przy szukaniu fal radiowych. Niestety nie działa dalej. Błędu nie da się skasować, pojawia się automatycznie. VCDS pokazuje zablokowany alarm. Pytanie brzmi jak to odblokować? Szukałem całe forum i nie znalazłem odpowiedzi jak to odblokować. Proszę o pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności