A macie jakieś doświadczenia z zacinającym się hakiem? W takim sęsie że jak go otwieram z przycisku, a nie był długo otwierany (powiedzmy 2 miesiące) - to nie chce się otworzyć. Jak się mu podczas otwierania pomoże ręką - to puści. Tylko po co sobie brudzić ręce i jak tu się chwalić bajeranckim hakiem jak się zacina ;). Ktoś z Was rozbierał mechanizm? Jakieś doświadczenia?