Witam,
Ostatnio zauwazylem zawilgocone slupki boczne przednie wewnatrz samochodu i wode wydostajaca sie w okolicach podswietlenia wnetrza, podejrzewam niedrozny kanalik odprowadzajacy wode po lewej stronie (tam zauwazylem nagromadzona wode), tylko czemu rowniez prawy slupek byl wilgotny? Czy moglby ktos powiedziec gdzie maja wyjscie te kanaliki lub przeslac ich schemat, oraz jaka ewntualnie moze byc inna przyczyna tych wyciekow? B5 kombi 98r
Pozdrawiam