Passat 2.0 tdi 140KM, Skrzynia DSG, rok 2006. Mam następujący problem: jadąc sobie wolno po mieście passat nagle przestał reagować na pedał gazu. Zatrzymałem się, nie gasząc silnika i ruszyłem i było wszystko wporządku. Zdażyło mi się to kilka razy. Samochód zachowywał się tak jakby jechał na luzie. Wszystko to przy małych prędkościach. Wyjechałem poza miasto, żeby zobaczyć jak to wygląda przy większych prędkościach, działo się to samo lecz najpierw odczuwałem lekkie szarpnięcie przed brakiem reakcji na gaz. Zwolniłem trochę( nie zatrzymując się) i po naciśnięciu gazu już wszystko wygląda normalnie. Miał już może ktoś taką sytuację ? Z czym to może być związane ? Skrzynia dsg ? Do tej pory działa sprawnie.